!!! Этот сайт - архивный !!!

Новый сайт телеканала - ALEXUA.TV

Надзвичайна подія сталася в ПТУ Запоріжжя

      ПТУ№31, шокуюче відео: 17-річна дівчина без краплини жалю жорстоко лупцює іншу 16-річну студентку. Спочатку коліном в обличчя, потім штовхає дівчину на асфальт і б’є ногою по голові. Приниження на камеру мобільного телефону знімали інші студенти.

     Але найстрашніше те, що самі учні здається нічого такого у кричущому випадку не знаходять, можливо навіть виправдовують. За свідченням педагогів та очевидців і сама постраждала інцидент приховувала, аж поки відео, викладене в соцмережі, не набуло загального розголосу. Сьогодні дівчат в училищі немає, вони разом з батьками перебувають в поліції.

     За даними Мінюсту, Україна увійшла в першу десятку європейських країн за рівнем поширеності буллінгу серед 11-15-річних школярів. Щорічно дві третини українських дітей стають жертвами, кривдниками або свідками цькування в навчальних закладах. У відомстві наголошують, що поки дитині не виповнилося 18 років, відповідальність за її вчинки несуть батьки, тому саме їх можуть притягнути до адміністративної, цивільної або навіть кримінальної відповідальності за цькування однокласників.

20.11.2018 

Копирование материалов возможно только с прямой гиперссылкой на http://alextv.zp.ua. Цитирование в остальных СМИ - только с упоминанием в качестве первоисточника "Телекомпания "АЛЕКС".
Дивіться в цифровому ефірі телеканал ALEX.UA !

Шановні жителі Мелітополя, Бердянська, Токмака, Приморська та інших міст і сіл Запорізької області! У 2018 році в ефірі нашого регіону почав працювати новий телевізійний канал ALEX.UA. На цьому каналі ви можете слідкувати за новинами міста Запоріжжя та Запорізької області а також дивитись передачі пізнавального і розважального жанрів.

Мовлення телеканалу ALEX.UA здійснюється в цифровому форматі DVB-T2 в дециметровому діапазоні з ретрансляторів, розташованих в населених пунктах Запоріжжя, Мелітополь, Більмак, Оріхів, Бердянськ.

Для налаштування прийому телеканала ALEX.UA на Вашому телевізійному приймачі потрібна якісна дециметрова антена, антенний кабель, антенний підсилювач у разі значної відстані від найближчого ретранслятора та цифровий ефірний ресивер (приставка) формату DVB-T2. Антену треба обов’язково зорієнтувати у напрямку найближчого ретранслятора (для жителів Приморського району рекомендується напрямок на Більмак) та встановити на висоті на кілька метрів вище, ніж високі перешкоди в цьому напрямку задля досягнення стійкого надійного прийому. Після здійснення автоматичного налаштування цифрового ресивера телевізійний канал ALEX.UA з’явиться у списку знайдених цифрових телеканалів.

Приємного перегляду!

ВАЖНО
ТРК «АЛЕКС» расширяет границы своего вещания: смотрите нас на divan.tv и megogo.net.
Теперь АЛЕКС можно принимать на телевизорах с функцией Smart TV и на любых мобильных устройствах, подключившись к популярным онлайн-сервисам. Просыпайтесь с «АЛЕКСом», узнавайте актуальные новости, следите за гандбольными баталиями. Мы работаем для Вас!!!
ВАЖНО
СОЦИАЛЬНЫЙ СПЕЦПРОЕКТ
НОВЫЕ ТЕЛЕПЕРЕДАЧИ
СОЦИАЛЬНЫЕ ПРОЕКТЫ
СОЦИАЛЬНЫЕ ПРОЕКТЫ
ПРОЕКТЫ
ПРОЕКТЫ
Публикации по дате
«    Август 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31