Реконструкция проспекта Маяковского в Запорожье всё ещё не завершена

          Зірвані строки замінені новими, штрафні санкції для підрядника, і коли чекати завершення другої черги третьої черги. На об'єкті з перевіркою побував міський голова Запоріжжя. Роботи на пішохідній зоні ділянки проспекту Маяковського від вулиці Патріотична до вулиці Перемоги майже завершені. Залишилося укласти новий газон. У четвер ця частина робіт має бути повністю виконана. Тротуарна плитка, лавки, урни, паркові дивани, бордюри і освітлення встановлені, нові дерева і кущі висаджені, змонтована система поливу. Щоправда, все це мало бути готовим ще тридцятого вересня.

      Зараз підрядник приступив до проїжджої частини. З правого боку обіцяють відкрити рух першого грудня. А до двадцять девятого повністю завершити всі роботи, разом з новим асфальтним покриттям з обох боків, паркувальні кармани і так далі. Тим часом вже планують, як проводитимуть реконструкцію останньої, четвертої черги проспекту від вулиці Перемоги до каскадів фонтанів Райдуга. Довжина і взагалі площа цієї останньої ділянки проспекту Маяковського ще більша за ту, яку завершують. Отже, роботи буде більше і чи вкладеться підрядник у строки у наступному році? Цікаво також хто виконуватиме роботи – нова організація або міська влада ризикне дати ще один шанс тому самому.

20.11.2018 

 

Копирование материалов возможно только с прямой гиперссылкой на http://alextv.zp.ua. Цитирование в остальных СМИ - только с упоминанием в качестве первоисточника "Телекомпания "АЛЕКС".
Дивіться в цифровому ефірі телеканал ALEX.UA !

Шановні жителі Мелітополя, Бердянська, Токмака, Приморська та інших міст і сіл Запорізької області! У 2018 році в ефірі нашого регіону почав працювати новий телевізійний канал ALEX.UA. На цьому каналі ви можете слідкувати за новинами міста Запоріжжя та Запорізької області а також дивитись передачі пізнавального і розважального жанрів.

Мовлення телеканалу ALEX.UA здійснюється в цифровому форматі DVB-T2 в дециметровому діапазоні з ретрансляторів, розташованих в населених пунктах Запоріжжя, Мелітополь, Більмак, Оріхів, Бердянськ.

Для налаштування прийому телеканала ALEX.UA на Вашому телевізійному приймачі потрібна якісна дециметрова антена, антенний кабель, антенний підсилювач у разі значної відстані від найближчого ретранслятора та цифровий ефірний ресивер (приставка) формату DVB-T2. Антену треба обов’язково зорієнтувати у напрямку найближчого ретранслятора (для жителів Приморського району рекомендується напрямок на Більмак) та встановити на висоті на кілька метрів вище, ніж високі перешкоди в цьому напрямку задля досягнення стійкого надійного прийому. Після здійснення автоматичного налаштування цифрового ресивера телевізійний канал ALEX.UA з’явиться у списку знайдених цифрових телеканалів.

Приємного перегляду!

ВАЖНО
ТРК «АЛЕКС» расширяет границы своего вещания: смотрите нас на divan.tv и megogo.net.
Теперь АЛЕКС можно принимать на телевизорах с функцией Smart TV и на любых мобильных устройствах, подключившись к популярным онлайн-сервисам. Просыпайтесь с «АЛЕКСом», узнавайте актуальные новости, следите за гандбольными баталиями. Мы работаем для Вас!!!
ВАЖНО
СОЦИАЛЬНЫЙ СПЕЦПРОЕКТ
НОВЫЕ ТЕЛЕПЕРЕДАЧИ
СОЦИАЛЬНЫЕ ПРОЕКТЫ
СОЦИАЛЬНЫЕ ПРОЕКТЫ
ПРОЕКТЫ
ПРОЕКТЫ
Публикации по дате
«    Июнь 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30