!!! Этот сайт - архивный !!!

Новый сайт телеканала - ALEXUA.TV

Нотаріуси Запоріжжя проти Департаменту реєстраційних послуг

      Бюрократія у розквіті – такими написами рясніють публікації правозахисників у соціальних мережах. Сьогодні аби отримати звичайну довідку про склад сім’ї для оформлення спадщини запоріжці повинні чекати місяць, тоді як ще влітку її видавали за кілька діб.

      І це не все, запити на надання цієї довідки приймаються лише від нотаріусів або кур’єрів. Це рішення місцевого департаменту реєстраційних послуг. Якщо нотаріус хоче отримати документ безкоштовно, має покинути роботу і особисто привезти запит, тоді отримає також особисто за 10 днів відповідь. Можна надіслати поштою, тоді очікування подовжується до 30 днів. Від людей запити не беруть не зважаючи ні на які обставини, мовляв захищають персональні дані. Нотаріуси ж продовжують видавати запити на руки людям і відправляти їх до департаменту, заздалегідь знаючи, яка буде відповідь. Люди в заручниках бюрократичної тяганини. В Департаменті ж розводять руками, чого в них тільки немає: немає достатньої кількості спеціалістів, аби оперативно виконати запити, немає достатньо техніки, навіть конвертів і марок достатньо теж немає. Місяць тому ті ж самі депутати міської ради на сесії прийняли інше рішення в якому зобов’язали департамент видавати ці довідки протягом доби. Та віз і нині там, мовляв рішення сесії суперечить законам, а депутати, що його приймали і мер що підписав, ну то вони просто не знали як потрібно.

      А виходить от що: усі труднощі, спричинені одним єдиним міським відомством вирішуються прогнозовано за гроші. А як іще заробити на безкоштовних за законом довідках? Приватна кур’єрська фірма, про яку ми розповідали кілька місяців назад, нормально функціонує, за кілька днів та за кілька сотень гривень і тепер спокійно доставляє кореспонденцію від нотаріуса до чиновників. Тож маємо те що маємо. Єдине, про що вдалося сьогодні домовитися нотаріусам та департаменту реєстраційних послуг, це про підключення перших до демографічного реєстру, аби нотаріуси самі могли ці довідки брати. Тоді і конверти не потрібні будуть і люди з додатковою технікою теж. Єдине питання – скільки це буде коштувати, адже програму для підключення будуть створювати приватні фірми. В будь-якому випадку усі витрати ляжуть на плечі людей.

20.11.2018 

 

Копирование материалов возможно только с прямой гиперссылкой на http://alextv.zp.ua. Цитирование в остальных СМИ - только с упоминанием в качестве первоисточника "Телекомпания "АЛЕКС".
Дивіться в цифровому ефірі телеканал ALEX.UA !

Шановні жителі Мелітополя, Бердянська, Токмака, Приморська та інших міст і сіл Запорізької області! У 2018 році в ефірі нашого регіону почав працювати новий телевізійний канал ALEX.UA. На цьому каналі ви можете слідкувати за новинами міста Запоріжжя та Запорізької області а також дивитись передачі пізнавального і розважального жанрів.

Мовлення телеканалу ALEX.UA здійснюється в цифровому форматі DVB-T2 в дециметровому діапазоні з ретрансляторів, розташованих в населених пунктах Запоріжжя, Мелітополь, Більмак, Оріхів, Бердянськ.

Для налаштування прийому телеканала ALEX.UA на Вашому телевізійному приймачі потрібна якісна дециметрова антена, антенний кабель, антенний підсилювач у разі значної відстані від найближчого ретранслятора та цифровий ефірний ресивер (приставка) формату DVB-T2. Антену треба обов’язково зорієнтувати у напрямку найближчого ретранслятора (для жителів Приморського району рекомендується напрямок на Більмак) та встановити на висоті на кілька метрів вище, ніж високі перешкоди в цьому напрямку задля досягнення стійкого надійного прийому. Після здійснення автоматичного налаштування цифрового ресивера телевізійний канал ALEX.UA з’явиться у списку знайдених цифрових телеканалів.

Приємного перегляду!

ВАЖНО
ТРК «АЛЕКС» расширяет границы своего вещания: смотрите нас на divan.tv и megogo.net.
Теперь АЛЕКС можно принимать на телевизорах с функцией Smart TV и на любых мобильных устройствах, подключившись к популярным онлайн-сервисам. Просыпайтесь с «АЛЕКСом», узнавайте актуальные новости, следите за гандбольными баталиями. Мы работаем для Вас!!!
ВАЖНО
СОЦИАЛЬНЫЙ СПЕЦПРОЕКТ
НОВЫЕ ТЕЛЕПЕРЕДАЧИ
СОЦИАЛЬНЫЕ ПРОЕКТЫ
СОЦИАЛЬНЫЕ ПРОЕКТЫ
ПРОЕКТЫ
ПРОЕКТЫ
Публикации по дате
«    Август 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31