!!! Этот сайт - архивный !!!

Новый сайт телеканала - ALEXUA.TV

У запорізькому театрі відбулась пре’мєра спектаклю

     У Запоріжжі з’явився справжній «Розпусник». Йому сорок років, він іноземець, та ще й з іншої епохи. Нова постановка обласного театру молоді із позначкою «18 +» прийдеться до смаку істинним шанувальникам не тільки «голої філософії», а й поціновувачам сценічного мистецтва у виконанні місцевих артистів. Французсько-бельгійський драматург Еріх-Еммануель Шмітт створив оригінальну п’єсу про вічну історію стосунків чоловіка і жінки, або стосунків чоловіка і жінок…багатьох жінок.

    Французький філософ Дідро отримує доволі просте завдання – для наукової «Енциклопедії» майстер роздумів на глобальні теми має написати невелику статтю на тему трактування поняття «мораль». У гонитві за спідницями у голові французького митця засяяв глобальний філософський висновок – єдино закріплена у суспільстві думка перетворюється на диктатуру догми та відповідного політичного курсу, тому питання моралі – постійний пошук нових свіжих ідей – засинаєш ти з одною, а прокидаєшся з іншою – це про думки, якщо що. Оригінальна подача та використання сучасних технічних засобів прикрасили виразну гру артистів. Обласний театр молоді запрошує глядачів знайти відповідь на питання – а чи існує взагалі чітке визначення «моралі» чи є це відносним поняттям?

19.11.2018 

Копирование материалов возможно только с прямой гиперссылкой на http://alextv.zp.ua. Цитирование в остальных СМИ - только с упоминанием в качестве первоисточника "Телекомпания "АЛЕКС".
Дивіться в цифровому ефірі телеканал ALEX.UA !

Шановні жителі Мелітополя, Бердянська, Токмака, Приморська та інших міст і сіл Запорізької області! У 2018 році в ефірі нашого регіону почав працювати новий телевізійний канал ALEX.UA. На цьому каналі ви можете слідкувати за новинами міста Запоріжжя та Запорізької області а також дивитись передачі пізнавального і розважального жанрів.

Мовлення телеканалу ALEX.UA здійснюється в цифровому форматі DVB-T2 в дециметровому діапазоні з ретрансляторів, розташованих в населених пунктах Запоріжжя, Мелітополь, Більмак, Оріхів, Бердянськ.

Для налаштування прийому телеканала ALEX.UA на Вашому телевізійному приймачі потрібна якісна дециметрова антена, антенний кабель, антенний підсилювач у разі значної відстані від найближчого ретранслятора та цифровий ефірний ресивер (приставка) формату DVB-T2. Антену треба обов’язково зорієнтувати у напрямку найближчого ретранслятора (для жителів Приморського району рекомендується напрямок на Більмак) та встановити на висоті на кілька метрів вище, ніж високі перешкоди в цьому напрямку задля досягнення стійкого надійного прийому. Після здійснення автоматичного налаштування цифрового ресивера телевізійний канал ALEX.UA з’явиться у списку знайдених цифрових телеканалів.

Приємного перегляду!

ВАЖНО
ТРК «АЛЕКС» расширяет границы своего вещания: смотрите нас на divan.tv и megogo.net.
Теперь АЛЕКС можно принимать на телевизорах с функцией Smart TV и на любых мобильных устройствах, подключившись к популярным онлайн-сервисам. Просыпайтесь с «АЛЕКСом», узнавайте актуальные новости, следите за гандбольными баталиями. Мы работаем для Вас!!!
ВАЖНО
СОЦИАЛЬНЫЙ СПЕЦПРОЕКТ
НОВЫЕ ТЕЛЕПЕРЕДАЧИ
СОЦИАЛЬНЫЕ ПРОЕКТЫ
СОЦИАЛЬНЫЕ ПРОЕКТЫ
ПРОЕКТЫ
ПРОЕКТЫ
Публикации по дате
«    Август 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31