!!! Этот сайт - архивный !!!

Новый сайт телеканала - ALEXUA.TV

У Запоріжжі пройшла медична конференція

      З нагоди 70-ти річчя Запорізької обласної клінічної лікарні у цьому закладі відбулася чергова всеукраїнська конференція. Захід був присвячений проблемам трансплантації органів у нашій країні. Відділення трансплантації у Запорізькій обласній лікарні успішно функціонує вже понад 30 років. За цей час спеціалісти центру провели більше півтисячі операцій з пересадки нирок, першу в Україні трансплантацію серця і пересадку печінки від трупного донора. Сьогодні ж в стінах клініки пройшла фахова конференція на якій зібралися більше сотні трансплантологів зі всієї України та закордону.

      На сьогодні в обласній лікарні щодня можуть здійснюватися більше 5-ти трансплантацій. Для цього клініка має нове та якісне обладнання. Технічна ж база закладу постійно оновлюється за підтримки обласного керівництва. На конференції лікарі також обговорили питання, що наразі турбує всіх трансплантологів. Так, за прийнятим нещодавно законом, який вступить силу з нового року, громадяни, які згодні віддати орган, мають бути внесені у спеціальний реєстр. Втім, він ще не функціонує, тож люди можуть втратити право врятувати своє і чиєсь життя. Також медики обговорили на конференції іноземний досвід у сфері трансплантації.

16.11.2018 

 

Копирование материалов возможно только с прямой гиперссылкой на http://alextv.zp.ua. Цитирование в остальных СМИ - только с упоминанием в качестве первоисточника "Телекомпания "АЛЕКС".
Дивіться в цифровому ефірі телеканал ALEX.UA !

Шановні жителі Мелітополя, Бердянська, Токмака, Приморська та інших міст і сіл Запорізької області! У 2018 році в ефірі нашого регіону почав працювати новий телевізійний канал ALEX.UA. На цьому каналі ви можете слідкувати за новинами міста Запоріжжя та Запорізької області а також дивитись передачі пізнавального і розважального жанрів.

Мовлення телеканалу ALEX.UA здійснюється в цифровому форматі DVB-T2 в дециметровому діапазоні з ретрансляторів, розташованих в населених пунктах Запоріжжя, Мелітополь, Більмак, Оріхів, Бердянськ.

Для налаштування прийому телеканала ALEX.UA на Вашому телевізійному приймачі потрібна якісна дециметрова антена, антенний кабель, антенний підсилювач у разі значної відстані від найближчого ретранслятора та цифровий ефірний ресивер (приставка) формату DVB-T2. Антену треба обов’язково зорієнтувати у напрямку найближчого ретранслятора (для жителів Приморського району рекомендується напрямок на Більмак) та встановити на висоті на кілька метрів вище, ніж високі перешкоди в цьому напрямку задля досягнення стійкого надійного прийому. Після здійснення автоматичного налаштування цифрового ресивера телевізійний канал ALEX.UA з’явиться у списку знайдених цифрових телеканалів.

Приємного перегляду!

ВАЖНО
ТРК «АЛЕКС» расширяет границы своего вещания: смотрите нас на divan.tv и megogo.net.
Теперь АЛЕКС можно принимать на телевизорах с функцией Smart TV и на любых мобильных устройствах, подключившись к популярным онлайн-сервисам. Просыпайтесь с «АЛЕКСом», узнавайте актуальные новости, следите за гандбольными баталиями. Мы работаем для Вас!!!
ВАЖНО
СОЦИАЛЬНЫЙ СПЕЦПРОЕКТ
НОВЫЕ ТЕЛЕПЕРЕДАЧИ
СОЦИАЛЬНЫЕ ПРОЕКТЫ
СОЦИАЛЬНЫЕ ПРОЕКТЫ
ПРОЕКТЫ
ПРОЕКТЫ
Публикации по дате
«    Август 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31