!!! Этот сайт - архивный !!!

Новый сайт телеканала - ALEXUA.TV

Перспективи добудови запорізьких мостів

      Законсервовані запорізькі довгобуди за умови сталого фінансування відкриються через сім років. У кращому випадку. Своє бачення перспектив будівництва виклали у Службі автомобільних доріг Запорізької області. З 2004-ого року мешканці Хортицького району й усі інші запоріжці очікують на диво – коли ж відбудеться запуск в експлуатацію нової автомагістралі через річку Дніпро. Кожен із попередніх проектантів чи підрядників з легкої подачі безвідповідальних чиновників встиг зірвати куш, відшматувавши від кошторису кругленьку суму. Натомість металеві конструкції, які знаходилися просто неба і не досить вдало охоронялися, свого часу почали розкрадати металісти. У свою чергу, частина конструкцій мостових опор, які знаходилися під водою, стали руйнуватися. Як доказ того – дослідження водолазів, які підняли з-під води фрагмент відколотого бетону.

      Про реальний стан справ нам повідомили у Службі автомобільних доріг області. За думкою, начальника Служби, для більш-менш швидкого завершення робіт цих коштів недостатньо. Нещодавна київська фірма «Союзтранспроект» виграла тендер на коригування проекту 2004-ого року, який застарів і втратив актуальність. Його вартість – 53 мільйона гривень. Завершити роботу столичні проектанти мають у жовтні наступного року.

    За прогнозами, не раніше грудня 2019-ого року можливо розпочати тендер на виконавця робіт, який би добудував мости. Чиновник називає і необхідну суму – 5 мільярдів гривень для завершення робіт. Тобто, якщо виділяти щороку по мільярду, то у 2025-ому запоріжці зможуть на власні очі побачити інженерне диво – нові мости через Дніпро. Але – за умови сталого фінансування. Поки що центральна влада обіцяла щороку тільки 500 мільйонів. Навіть не хочеться й рахувати, коли ж при такому фінансуванні об"єднаються два береги Дніпра у місті Запоріжжя новими мостами.

16.11.2018 

 

 

Копирование материалов возможно только с прямой гиперссылкой на http://alextv.zp.ua. Цитирование в остальных СМИ - только с упоминанием в качестве первоисточника "Телекомпания "АЛЕКС".
Дивіться в цифровому ефірі телеканал ALEX.UA !

Шановні жителі Мелітополя, Бердянська, Токмака, Приморська та інших міст і сіл Запорізької області! У 2018 році в ефірі нашого регіону почав працювати новий телевізійний канал ALEX.UA. На цьому каналі ви можете слідкувати за новинами міста Запоріжжя та Запорізької області а також дивитись передачі пізнавального і розважального жанрів.

Мовлення телеканалу ALEX.UA здійснюється в цифровому форматі DVB-T2 в дециметровому діапазоні з ретрансляторів, розташованих в населених пунктах Запоріжжя, Мелітополь, Більмак, Оріхів, Бердянськ.

Для налаштування прийому телеканала ALEX.UA на Вашому телевізійному приймачі потрібна якісна дециметрова антена, антенний кабель, антенний підсилювач у разі значної відстані від найближчого ретранслятора та цифровий ефірний ресивер (приставка) формату DVB-T2. Антену треба обов’язково зорієнтувати у напрямку найближчого ретранслятора (для жителів Приморського району рекомендується напрямок на Більмак) та встановити на висоті на кілька метрів вище, ніж високі перешкоди в цьому напрямку задля досягнення стійкого надійного прийому. Після здійснення автоматичного налаштування цифрового ресивера телевізійний канал ALEX.UA з’явиться у списку знайдених цифрових телеканалів.

Приємного перегляду!

ВАЖНО
ТРК «АЛЕКС» расширяет границы своего вещания: смотрите нас на divan.tv и megogo.net.
Теперь АЛЕКС можно принимать на телевизорах с функцией Smart TV и на любых мобильных устройствах, подключившись к популярным онлайн-сервисам. Просыпайтесь с «АЛЕКСом», узнавайте актуальные новости, следите за гандбольными баталиями. Мы работаем для Вас!!!
ВАЖНО
СОЦИАЛЬНЫЙ СПЕЦПРОЕКТ
НОВЫЕ ТЕЛЕПЕРЕДАЧИ
СОЦИАЛЬНЫЕ ПРОЕКТЫ
СОЦИАЛЬНЫЕ ПРОЕКТЫ
ПРОЕКТЫ
ПРОЕКТЫ
Публикации по дате
«    Август 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31