!!! Этот сайт - архивный !!!

Новый сайт телеканала - ALEXUA.TV

Реалізація освітньої програми у Запоріжжі

     Освітні заклади області мають прискорити рівень освоєння коштів в рамках реалізації просвітницької інновації – нової української школи. Такий висновок зробили під час спільної наради голови облдержадміністрації із керівниками структурних підрозділів. До кінця поточного року залишається трохи більше місяця, а стан використання коштів субвенції з державного бюджету на забезпечення якісної загальної середньої освіти «Нова українська школа» в частині придбання дидактичних матеріалів, сучасних меблів, комп'ютерного обладнання, відповідного мультимедійного контенту органами місцевого самоврядування залишається недостатнім. – освоєно лише шістдесят відсотків. Відмінників у цьому напрямку не багато.

    На перше вересня 18-ого року в Запорізькій області на тренінгах підвищували кваліфікації всіх вчителів, які приступили до навчання учнів за новим державним стандартом початкової освіти, а також розпочали роботу з учителями, які працюватимуть у перших класах наступного учбового року. Чи вдасться профільному департаменту наблизити рівень освоєння коштів до ста відсотків? Мабуть, ні. Адже левова частина коштів досі не використана за призначенням. Питання до опрацювання відповідальним чиновникам поставлено.

14.11.2018 

 

Копирование материалов возможно только с прямой гиперссылкой на http://alextv.zp.ua. Цитирование в остальных СМИ - только с упоминанием в качестве первоисточника "Телекомпания "АЛЕКС".
Дивіться в цифровому ефірі телеканал ALEX.UA !

Шановні жителі Мелітополя, Бердянська, Токмака, Приморська та інших міст і сіл Запорізької області! У 2018 році в ефірі нашого регіону почав працювати новий телевізійний канал ALEX.UA. На цьому каналі ви можете слідкувати за новинами міста Запоріжжя та Запорізької області а також дивитись передачі пізнавального і розважального жанрів.

Мовлення телеканалу ALEX.UA здійснюється в цифровому форматі DVB-T2 в дециметровому діапазоні з ретрансляторів, розташованих в населених пунктах Запоріжжя, Мелітополь, Більмак, Оріхів, Бердянськ.

Для налаштування прийому телеканала ALEX.UA на Вашому телевізійному приймачі потрібна якісна дециметрова антена, антенний кабель, антенний підсилювач у разі значної відстані від найближчого ретранслятора та цифровий ефірний ресивер (приставка) формату DVB-T2. Антену треба обов’язково зорієнтувати у напрямку найближчого ретранслятора (для жителів Приморського району рекомендується напрямок на Більмак) та встановити на висоті на кілька метрів вище, ніж високі перешкоди в цьому напрямку задля досягнення стійкого надійного прийому. Після здійснення автоматичного налаштування цифрового ресивера телевізійний канал ALEX.UA з’явиться у списку знайдених цифрових телеканалів.

Приємного перегляду!

ВАЖНО
ТРК «АЛЕКС» расширяет границы своего вещания: смотрите нас на divan.tv и megogo.net.
Теперь АЛЕКС можно принимать на телевизорах с функцией Smart TV и на любых мобильных устройствах, подключившись к популярным онлайн-сервисам. Просыпайтесь с «АЛЕКСом», узнавайте актуальные новости, следите за гандбольными баталиями. Мы работаем для Вас!!!
ВАЖНО
СОЦИАЛЬНЫЙ СПЕЦПРОЕКТ
НОВЫЕ ТЕЛЕПЕРЕДАЧИ
СОЦИАЛЬНЫЕ ПРОЕКТЫ
СОЦИАЛЬНЫЕ ПРОЕКТЫ
ПРОЕКТЫ
ПРОЕКТЫ
Публикации по дате
«    Август 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31