!!! Этот сайт - архивный !!!

Новый сайт телеканала - ALEXUA.TV

Релігійні лідери Запоріжжя об’єднуються у боротьбі проти буллінгу

     На спільній зустрічі освітян та представників різних конфесій присутні висловили свої думки та пропозиції. Традиційно, захід підтримав народний депутат Сергій Соболєв, який опікується важливим соціальними питаннями на загальнонаціональному рівні. Моральне і духовне виховання не можна ігнорувати, впевнені представники релігійних конфесій. Разом із недосконалістю сучасної системи освіти це призводить до зростання кількості самогубств серед дітей та підлітків, поширення буллінгу або iнакше кажучи - «знущання дітей над дітьми» у школах.

   За офіційними даними ЮНІСЕФ, близько сімдесяти відсотків українських школярів на власному досвіді стикалися із жорстокістю і психологічним тиском з боку однолітків. За словами представників конфесій, заради виховання та збереження дітей необхідно об’єднатися, в незалежності від віросповідання. Дипломованим священникам мають відкрити доступ до освітнього процесу у навчальних закладах. Також на зустрічі йшла мова про вибіркове ставлення профільного міністерства до забезпечення учнів в рамках НУШ необхідними освітніми матеріалами. Один із головних акцентів зустрічі – необхідність працювати із батьками над підвищенням духовної складової у вихованні дітей.

 12.11.2018

Копирование материалов возможно только с прямой гиперссылкой на http://alextv.zp.ua. Цитирование в остальных СМИ - только с упоминанием в качестве первоисточника "Телекомпания "АЛЕКС".
Дивіться в цифровому ефірі телеканал ALEX.UA !

Шановні жителі Мелітополя, Бердянська, Токмака, Приморська та інших міст і сіл Запорізької області! У 2018 році в ефірі нашого регіону почав працювати новий телевізійний канал ALEX.UA. На цьому каналі ви можете слідкувати за новинами міста Запоріжжя та Запорізької області а також дивитись передачі пізнавального і розважального жанрів.

Мовлення телеканалу ALEX.UA здійснюється в цифровому форматі DVB-T2 в дециметровому діапазоні з ретрансляторів, розташованих в населених пунктах Запоріжжя, Мелітополь, Більмак, Оріхів, Бердянськ.

Для налаштування прийому телеканала ALEX.UA на Вашому телевізійному приймачі потрібна якісна дециметрова антена, антенний кабель, антенний підсилювач у разі значної відстані від найближчого ретранслятора та цифровий ефірний ресивер (приставка) формату DVB-T2. Антену треба обов’язково зорієнтувати у напрямку найближчого ретранслятора (для жителів Приморського району рекомендується напрямок на Більмак) та встановити на висоті на кілька метрів вище, ніж високі перешкоди в цьому напрямку задля досягнення стійкого надійного прийому. Після здійснення автоматичного налаштування цифрового ресивера телевізійний канал ALEX.UA з’явиться у списку знайдених цифрових телеканалів.

Приємного перегляду!

ВАЖНО
ТРК «АЛЕКС» расширяет границы своего вещания: смотрите нас на divan.tv и megogo.net.
Теперь АЛЕКС можно принимать на телевизорах с функцией Smart TV и на любых мобильных устройствах, подключившись к популярным онлайн-сервисам. Просыпайтесь с «АЛЕКСом», узнавайте актуальные новости, следите за гандбольными баталиями. Мы работаем для Вас!!!
ВАЖНО
СОЦИАЛЬНЫЙ СПЕЦПРОЕКТ
НОВЫЕ ТЕЛЕПЕРЕДАЧИ
СОЦИАЛЬНЫЕ ПРОЕКТЫ
СОЦИАЛЬНЫЕ ПРОЕКТЫ
ПРОЕКТЫ
ПРОЕКТЫ
Публикации по дате
«    Август 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31