В Запорожье обговорили проблемы подготовки квалифицированных кадров

       У виставковому центрі «Козак-Палац» розпочалася конференція «Формування ефективної системи підготовки персоналу на малих і середніх підприємствах». Захід організований центром інформаційної підтримки бізнесу Запоріжжя на базі торгово-промислової палати за підтримки Європейського банку реконструкції та розвитку в рамках ініціативи «EU4Business» Євросоюзу.

      Основним завданням конференції є створення майданчику для спілкування та обміну досвідом власників і керівників МСБ, керівників відділів кадрів та розвитку персоналу, HR-спеціалістів, представників галузевих асоціацій, навчальних закладів, органів влади. Учасники форуму головними кадровими проблемами сьогодення називають відтік кваліфікованих спеціалістів в інші країни і низький рівень підготовки нових працівників. Серед актуальних вимог до персоналу є не тільки його високий професіоналізм, а й універсальність.

     У програмі дводенного заходу панельна дискусія з представниками освітніх закладів та влади щодо проблем професійної орієнтації і підбору персоналу на підприємствах, актуальні тренди підготовки та підвищення кваліфікації, система неформальної освіти в Європі та світі: досвід для України, сучасні освітні та інформаційні технології для організації навчання,європейська практика підготовки професійно-технічних кадрів.

08.11.2018 

Копирование материалов возможно только с прямой гиперссылкой на http://alextv.zp.ua. Цитирование в остальных СМИ - только с упоминанием в качестве первоисточника "Телекомпания "АЛЕКС".
Дивіться в цифровому ефірі телеканал ALEX.UA !

Шановні жителі Мелітополя, Бердянська, Токмака, Приморська та інших міст і сіл Запорізької області! У 2018 році в ефірі нашого регіону почав працювати новий телевізійний канал ALEX.UA. На цьому каналі ви можете слідкувати за новинами міста Запоріжжя та Запорізької області а також дивитись передачі пізнавального і розважального жанрів.

Мовлення телеканалу ALEX.UA здійснюється в цифровому форматі DVB-T2 в дециметровому діапазоні з ретрансляторів, розташованих в населених пунктах Запоріжжя, Мелітополь, Більмак, Оріхів, Бердянськ.

Для налаштування прийому телеканала ALEX.UA на Вашому телевізійному приймачі потрібна якісна дециметрова антена, антенний кабель, антенний підсилювач у разі значної відстані від найближчого ретранслятора та цифровий ефірний ресивер (приставка) формату DVB-T2. Антену треба обов’язково зорієнтувати у напрямку найближчого ретранслятора (для жителів Приморського району рекомендується напрямок на Більмак) та встановити на висоті на кілька метрів вище, ніж високі перешкоди в цьому напрямку задля досягнення стійкого надійного прийому. Після здійснення автоматичного налаштування цифрового ресивера телевізійний канал ALEX.UA з’явиться у списку знайдених цифрових телеканалів.

Приємного перегляду!

ВАЖНО
ТРК «АЛЕКС» расширяет границы своего вещания: смотрите нас на divan.tv и megogo.net.
Теперь АЛЕКС можно принимать на телевизорах с функцией Smart TV и на любых мобильных устройствах, подключившись к популярным онлайн-сервисам. Просыпайтесь с «АЛЕКСом», узнавайте актуальные новости, следите за гандбольными баталиями. Мы работаем для Вас!!!
ВАЖНО
СОЦИАЛЬНЫЙ СПЕЦПРОЕКТ
НОВЫЕ ТЕЛЕПЕРЕДАЧИ
СОЦИАЛЬНЫЕ ПРОЕКТЫ
СОЦИАЛЬНЫЕ ПРОЕКТЫ
ПРОЕКТЫ
ПРОЕКТЫ
Публикации по дате
«    Июль 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31