Запорізький волонтерський центр отримав нагороди

     Волонтерський центр «Солдатський привал» відзначив третю річницю з дня заснування. За цей час до центру звернулися понад дев'ять тисяч військових та їхніх родин. Три роки в окремій будівлі поряд з залізничним вокзалом 60 волонтерів цілодобово надають безкоштовну допомогу військовим. «Солдатський привал» розрахований на двадцять спальних місць, тут є душові кабіни, пральня, доступ до інтернету, а також смачна домашня їжа, яка збирає всіх за одним столом. Діяльність Центру активно підтримують обласна влада і Фонд оборони. Завдяки всім небайдужим для військовослужбовців створені гідні умови й родинний затишок.

       З нагоди річниці створення очільник регіону вручив відзнаки тим, хто активно допомагає «Солдатському привалу». Так, медаллю Президента України «За гуманітарну участь в антитерористичній операції» відзначено Володимира Стефаніва та Тетяну Ткачову. А за активну громадську позицію медалями «За розвиток Запорізького краю» нагороджено Людмилу Вєтрову, Людмилу Волтер та Максима Кузьміна. Крім цього, подяку голови облдержадміністрації оголошено декільком волонтерам.

07.11.2018 

Копирование материалов возможно только с прямой гиперссылкой на http://alextv.zp.ua. Цитирование в остальных СМИ - только с упоминанием в качестве первоисточника "Телекомпания "АЛЕКС".
Дивіться в цифровому ефірі телеканал ALEX.UA !

Шановні жителі Мелітополя, Бердянська, Токмака, Приморська та інших міст і сіл Запорізької області! У 2018 році в ефірі нашого регіону почав працювати новий телевізійний канал ALEX.UA. На цьому каналі ви можете слідкувати за новинами міста Запоріжжя та Запорізької області а також дивитись передачі пізнавального і розважального жанрів.

Мовлення телеканалу ALEX.UA здійснюється в цифровому форматі DVB-T2 в дециметровому діапазоні з ретрансляторів, розташованих в населених пунктах Запоріжжя, Мелітополь, Більмак, Оріхів, Бердянськ.

Для налаштування прийому телеканала ALEX.UA на Вашому телевізійному приймачі потрібна якісна дециметрова антена, антенний кабель, антенний підсилювач у разі значної відстані від найближчого ретранслятора та цифровий ефірний ресивер (приставка) формату DVB-T2. Антену треба обов’язково зорієнтувати у напрямку найближчого ретранслятора (для жителів Приморського району рекомендується напрямок на Більмак) та встановити на висоті на кілька метрів вище, ніж високі перешкоди в цьому напрямку задля досягнення стійкого надійного прийому. Після здійснення автоматичного налаштування цифрового ресивера телевізійний канал ALEX.UA з’явиться у списку знайдених цифрових телеканалів.

Приємного перегляду!

ВАЖНО
ТРК «АЛЕКС» расширяет границы своего вещания: смотрите нас на divan.tv и megogo.net.
Теперь АЛЕКС можно принимать на телевизорах с функцией Smart TV и на любых мобильных устройствах, подключившись к популярным онлайн-сервисам. Просыпайтесь с «АЛЕКСом», узнавайте актуальные новости, следите за гандбольными баталиями. Мы работаем для Вас!!!
ВАЖНО
СОЦИАЛЬНЫЙ СПЕЦПРОЕКТ
НОВЫЕ ТЕЛЕПЕРЕДАЧИ
СОЦИАЛЬНЫЕ ПРОЕКТЫ
СОЦИАЛЬНЫЕ ПРОЕКТЫ
ПРОЕКТЫ
ПРОЕКТЫ
Публикации по дате
«    Июль 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31