!!! Этот сайт - архивный !!!

Новый сайт телеканала - ALEXUA.TV

У Запорізькій лікарні придбали сучасне обладнання

   У Запорізькій обласній клінічній лікарні провели міжрегіональну конференцію, присвячену новітнім досягненням у сфері діагностики захворювань. Працівники медзакладу також презентували власну новітню техніку. На конференції, яка проводиться з нагоди 70-ти річчя Запорізької обласної клінічної лікарні, зібралися провідні спеціалісти у сфері ендоскопії, гастроентерології та хірургії. Цей захід присвячений сучасним технологіям у діагностиці. В лікарні ж презентували і новітнє обладнання, яке було придбане до ювілею клініки.

    Можливості нового відеоскопу працівники лікарні продемонстрували на скануванні овочу. Апарат має змогу показати навіть найменші волокна, товщиною менше міліметра. Наразі налічується всього п’ять таких ендоскопів по всій Україні. Вартість же цього складає більше 9-ти мільйонів гривень, які були виділені з обласного бюджету. І ендоскоп вже опрацьовано в роботі. Медики відзначили, що нове обладнання - це дійсно європейський рівень допомоги пацієнтам. За словами  головного лікаря ЗОКЛ Ігоря Шишки, керівництво закладу завжди зацікавлене в підвищенні рівня знань та кваліфікації працівників. Під час конференції провідні лікарі України поділилися досвідом у сфері діагностики.

02.11.2018

Копирование материалов возможно только с прямой гиперссылкой на http://alextv.zp.ua. Цитирование в остальных СМИ - только с упоминанием в качестве первоисточника "Телекомпания "АЛЕКС".
Дивіться в цифровому ефірі телеканал ALEX.UA !

Шановні жителі Мелітополя, Бердянська, Токмака, Приморська та інших міст і сіл Запорізької області! У 2018 році в ефірі нашого регіону почав працювати новий телевізійний канал ALEX.UA. На цьому каналі ви можете слідкувати за новинами міста Запоріжжя та Запорізької області а також дивитись передачі пізнавального і розважального жанрів.

Мовлення телеканалу ALEX.UA здійснюється в цифровому форматі DVB-T2 в дециметровому діапазоні з ретрансляторів, розташованих в населених пунктах Запоріжжя, Мелітополь, Більмак, Оріхів, Бердянськ.

Для налаштування прийому телеканала ALEX.UA на Вашому телевізійному приймачі потрібна якісна дециметрова антена, антенний кабель, антенний підсилювач у разі значної відстані від найближчого ретранслятора та цифровий ефірний ресивер (приставка) формату DVB-T2. Антену треба обов’язково зорієнтувати у напрямку найближчого ретранслятора (для жителів Приморського району рекомендується напрямок на Більмак) та встановити на висоті на кілька метрів вище, ніж високі перешкоди в цьому напрямку задля досягнення стійкого надійного прийому. Після здійснення автоматичного налаштування цифрового ресивера телевізійний канал ALEX.UA з’явиться у списку знайдених цифрових телеканалів.

Приємного перегляду!

ВАЖНО
ТРК «АЛЕКС» расширяет границы своего вещания: смотрите нас на divan.tv и megogo.net.
Теперь АЛЕКС можно принимать на телевизорах с функцией Smart TV и на любых мобильных устройствах, подключившись к популярным онлайн-сервисам. Просыпайтесь с «АЛЕКСом», узнавайте актуальные новости, следите за гандбольными баталиями. Мы работаем для Вас!!!
ВАЖНО
СОЦИАЛЬНЫЙ СПЕЦПРОЕКТ
НОВЫЕ ТЕЛЕПЕРЕДАЧИ
СОЦИАЛЬНЫЕ ПРОЕКТЫ
СОЦИАЛЬНЫЕ ПРОЕКТЫ
ПРОЕКТЫ
ПРОЕКТЫ
Публикации по дате
«    Июль 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31