!!! Этот сайт - архивный !!!

Новый сайт телеканала - ALEXUA.TV

Медична реформа у Запорізькій області

    Медична реформа стартувала, але вона й досі супроводжується корупційними чинниками, які на законодавчому рівні оминають увагою, впевнений народний депутат Вадим Кривохатько. Серед нагальних проблем галузі – низька заробітна плата медиків, дехто з яких отримує не більше мінімалки. Та й декларації із сімейними лікарями, незважаючи на роботу у цьому напрямку і ліміт часу, мешканці підписують досить активно. Розбіжність у вартості надання однієї й тієї ж послуги в окремих населених пунктах області, закритість багатьох медичних установ у роботі з людьми провокує соціальну напругу у суспільстві.

     На колегії наголошують – завдяки активній роботі депутатського корпусу та народного депутата Вадима Кривохатька у медичних установах Вільнянського району суттєво оновили приміщення закладів та встановили сучасне обладнання. Як приклад – демонструють центральну районну лікарню Вільнянська, в якій за два місяці провели титанічну роботу із ремонту та облаштування приміщень медустанови. На сьогодні вона є взірцевою в усій Запорізькій області. Також завдяки зусиллям депутатського корпусу та нардепа Вадима Кривохатька для лікувального закладу придбали сучасну багатофункціональну медтехніку – дефібрілятор, цистоскоп, артроскоп та гастроскоп, апарат УЗІ. Вони оптимізують та прискорять роботу лікарів при наданні послуг населенню. Народний депутат Вадим Кривохатько продовжуватиме роботу у цьому напрямку, адже найцінніший дар людини – це життя та здоров’я.

02.11.2018

Копирование материалов возможно только с прямой гиперссылкой на http://alextv.zp.ua. Цитирование в остальных СМИ - только с упоминанием в качестве первоисточника "Телекомпания "АЛЕКС".
Дивіться в цифровому ефірі телеканал ALEX.UA !

Шановні жителі Мелітополя, Бердянська, Токмака, Приморська та інших міст і сіл Запорізької області! У 2018 році в ефірі нашого регіону почав працювати новий телевізійний канал ALEX.UA. На цьому каналі ви можете слідкувати за новинами міста Запоріжжя та Запорізької області а також дивитись передачі пізнавального і розважального жанрів.

Мовлення телеканалу ALEX.UA здійснюється в цифровому форматі DVB-T2 в дециметровому діапазоні з ретрансляторів, розташованих в населених пунктах Запоріжжя, Мелітополь, Більмак, Оріхів, Бердянськ.

Для налаштування прийому телеканала ALEX.UA на Вашому телевізійному приймачі потрібна якісна дециметрова антена, антенний кабель, антенний підсилювач у разі значної відстані від найближчого ретранслятора та цифровий ефірний ресивер (приставка) формату DVB-T2. Антену треба обов’язково зорієнтувати у напрямку найближчого ретранслятора (для жителів Приморського району рекомендується напрямок на Більмак) та встановити на висоті на кілька метрів вище, ніж високі перешкоди в цьому напрямку задля досягнення стійкого надійного прийому. Після здійснення автоматичного налаштування цифрового ресивера телевізійний канал ALEX.UA з’явиться у списку знайдених цифрових телеканалів.

Приємного перегляду!

ВАЖНО
ТРК «АЛЕКС» расширяет границы своего вещания: смотрите нас на divan.tv и megogo.net.
Теперь АЛЕКС можно принимать на телевизорах с функцией Smart TV и на любых мобильных устройствах, подключившись к популярным онлайн-сервисам. Просыпайтесь с «АЛЕКСом», узнавайте актуальные новости, следите за гандбольными баталиями. Мы работаем для Вас!!!
ВАЖНО
СОЦИАЛЬНЫЙ СПЕЦПРОЕКТ
НОВЫЕ ТЕЛЕПЕРЕДАЧИ
СОЦИАЛЬНЫЕ ПРОЕКТЫ
СОЦИАЛЬНЫЕ ПРОЕКТЫ
ПРОЕКТЫ
ПРОЕКТЫ
Публикации по дате
«    Июль 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31