!!! Этот сайт - архивный !!!

Новый сайт телеканала - ALEXUA.TV

Половина мешканців Запоріжжя склали декларації з сімейними лікарями

    У Запоріжжі триває процес переходу первинної медичної допомоги на новий механізм фінансування. Укладання декларацій між лікарями та пацієнтами почалося ще першого квітня. Як просувається справа, розповіли під час круглого столу у агенції регіональних ініціатив.  Первинна медична допомога повинна гарантовано надаватися громадянам на безкоштовній основі, фінансування йде з державного бюджету. Зараз це приблизно 240 гривень на пацієнта на рік. Подальше фінансування передбачається за кількістю укладених декларацій. Зараз вже всі центри первинної медико-санітарної допомоги стали комунальними некомерційними підприємствами, а приблизно половина городян вже склала угоди з лікарями. Але цього, вважають, замало. З наступного року відсутність договорів має завдати труднощі не лише з фінансуванням, але й з подальшим лікуванням пацієнтів.

     Хоча отримати безкоштовну первинну медичну допомогу з 1 січня в поліклініках міста зможе тільки той, що підписав декларацію, процес підписання декларацій у 2018-му році не закінчується. Однак найбільш затребувані лікарі можуть до цього моменту вже вибрати квоту на декларантів. У цьому випадку вони мають право відмовити в підписанні декларації. Тож рекомендують звертати увагу і на молодих фахівців.

02.11.2018

 

Копирование материалов возможно только с прямой гиперссылкой на http://alextv.zp.ua. Цитирование в остальных СМИ - только с упоминанием в качестве первоисточника "Телекомпания "АЛЕКС".
Дивіться в цифровому ефірі телеканал ALEX.UA !

Шановні жителі Мелітополя, Бердянська, Токмака, Приморська та інших міст і сіл Запорізької області! У 2018 році в ефірі нашого регіону почав працювати новий телевізійний канал ALEX.UA. На цьому каналі ви можете слідкувати за новинами міста Запоріжжя та Запорізької області а також дивитись передачі пізнавального і розважального жанрів.

Мовлення телеканалу ALEX.UA здійснюється в цифровому форматі DVB-T2 в дециметровому діапазоні з ретрансляторів, розташованих в населених пунктах Запоріжжя, Мелітополь, Більмак, Оріхів, Бердянськ.

Для налаштування прийому телеканала ALEX.UA на Вашому телевізійному приймачі потрібна якісна дециметрова антена, антенний кабель, антенний підсилювач у разі значної відстані від найближчого ретранслятора та цифровий ефірний ресивер (приставка) формату DVB-T2. Антену треба обов’язково зорієнтувати у напрямку найближчого ретранслятора (для жителів Приморського району рекомендується напрямок на Більмак) та встановити на висоті на кілька метрів вище, ніж високі перешкоди в цьому напрямку задля досягнення стійкого надійного прийому. Після здійснення автоматичного налаштування цифрового ресивера телевізійний канал ALEX.UA з’явиться у списку знайдених цифрових телеканалів.

Приємного перегляду!

ВАЖНО
ТРК «АЛЕКС» расширяет границы своего вещания: смотрите нас на divan.tv и megogo.net.
Теперь АЛЕКС можно принимать на телевизорах с функцией Smart TV и на любых мобильных устройствах, подключившись к популярным онлайн-сервисам. Просыпайтесь с «АЛЕКСом», узнавайте актуальные новости, следите за гандбольными баталиями. Мы работаем для Вас!!!
ВАЖНО
СОЦИАЛЬНЫЙ СПЕЦПРОЕКТ
НОВЫЕ ТЕЛЕПЕРЕДАЧИ
СОЦИАЛЬНЫЕ ПРОЕКТЫ
СОЦИАЛЬНЫЕ ПРОЕКТЫ
ПРОЕКТЫ
ПРОЕКТЫ
Публикации по дате
«    Июль 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31