В Запоріжжі відбувся козацький фестиваль

     В Запоріжжі відбувся ІХ Всеукраїнський козацький фестиваль «Покрова на Хортиці».  Захід проходив одразу у трьох локаціях – на території комплексу «Запорозька Січ», на «Козацькому колі» та біля музею історії запорозького козацтва. Козацьке свято на Запоріжжі об’єднало близько 20 тисяч гостей та учасників. Погода гарна, тож народ продовжує все прибувати та прибувати. На Козацькому колі та Запорізький січі виступають найкращі колективи області та Запоріжжя. Для дітей та дорослих діють інтерактивні програми, свої виступи підготували школи козацького бойового мистецтва «Спас». Гостей свята зустрічає місто майстрів народного мистецтва та виставки національно-культурних товариств. Можна придбати українські сувеніри, одяг та традиційні гостинці. Мабуть найбільше представлена медова колекція.

     З нагоди свят очільник регіону вручив почесні відзнаки Президента України та медалі «За розвиток Запорізького краю». А фестиваль «Покрова на Хортиці» тривав два дні, та став справжнім втіленням ідеї розвитку національної культури і духовності, популяризації українського козацтва та вшанування борців за незалежність та свободу України.

16.10.2018 

Копирование материалов возможно только с прямой гиперссылкой на http://alextv.zp.ua. Цитирование в остальных СМИ - только с упоминанием в качестве первоисточника "Телекомпания "АЛЕКС".
Дивіться в цифровому ефірі телеканал ALEX.UA !

Шановні жителі Мелітополя, Бердянська, Токмака, Приморська та інших міст і сіл Запорізької області! У 2018 році в ефірі нашого регіону почав працювати новий телевізійний канал ALEX.UA. На цьому каналі ви можете слідкувати за новинами міста Запоріжжя та Запорізької області а також дивитись передачі пізнавального і розважального жанрів.

Мовлення телеканалу ALEX.UA здійснюється в цифровому форматі DVB-T2 в дециметровому діапазоні з ретрансляторів, розташованих в населених пунктах Запоріжжя, Мелітополь, Більмак, Оріхів, Бердянськ.

Для налаштування прийому телеканала ALEX.UA на Вашому телевізійному приймачі потрібна якісна дециметрова антена, антенний кабель, антенний підсилювач у разі значної відстані від найближчого ретранслятора та цифровий ефірний ресивер (приставка) формату DVB-T2. Антену треба обов’язково зорієнтувати у напрямку найближчого ретранслятора (для жителів Приморського району рекомендується напрямок на Більмак) та встановити на висоті на кілька метрів вище, ніж високі перешкоди в цьому напрямку задля досягнення стійкого надійного прийому. Після здійснення автоматичного налаштування цифрового ресивера телевізійний канал ALEX.UA з’явиться у списку знайдених цифрових телеканалів.

Приємного перегляду!

ВАЖНО
ТРК «АЛЕКС» расширяет границы своего вещания: смотрите нас на divan.tv и megogo.net.
Теперь АЛЕКС можно принимать на телевизорах с функцией Smart TV и на любых мобильных устройствах, подключившись к популярным онлайн-сервисам. Просыпайтесь с «АЛЕКСом», узнавайте актуальные новости, следите за гандбольными баталиями. Мы работаем для Вас!!!
ВАЖНО
СОЦИАЛЬНЫЙ СПЕЦПРОЕКТ
НОВЫЕ ТЕЛЕПЕРЕДАЧИ
СОЦИАЛЬНЫЕ ПРОЕКТЫ
СОЦИАЛЬНЫЕ ПРОЕКТЫ
ПРОЕКТЫ
ПРОЕКТЫ
Публикации по дате
«    Май 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31