В Запорожье решают проблему вывоза мусора

    Нові майданчики для нових сміттєвих контейнерів. Їх буде менше, але обіцяють зробити кращими за старі. Величезні плани у комунального підприємства «Комунсантрансекологія», яке контролює виконання обов’язків компанії «Вельтум» в рамках меморандуму з міською радою про вирішення проблем з організацією вивезення сміття і обслуговування населення.

    Як вихід комунальники пропонують будівництво нових майданчиків для контейнерів. Які відповідатимуть санітарним нормам і дозволять швидко і вчасно вивозити сміття. Програма будівництва розрахована на три роки. На проект потрібно сто дев’яносто тисяч гривень. В першу чергу це стосується щільно забудованих районів – Вознесенівського і Олександрівського. При цьому пілотний проект реалізовуватиметься у Комунарівському. Спеціальна комісія визначить місця для майбутніх майданчиків.

    На майданчику мають знаходитися чотири-шість контейнерів, два з яких для роздільного збору пластика і скла. У першому півріччі наступного року комунальники готові облаштувати сорок дев’ять таких пунктів, і навіть благоустрій зробити поряд. На це їм потрібні дванадцять мільйонів гривень від інвесторів або міського бюджету. При цьому тариф на вивіз твердих побутових відходів від цього не зміниться. Хоча у «Вельтумі» вже натякнули на перспективу підняття мінімальних зарплат, здороження запчастин і палива, оплата яких і ляже на гаманці запоріжців. Тим часом місту, як повідомили у  «Комунсантрансеколгії», не вистачає п’яти тисяч контейнерів. Але робота у цьому напрямку ведеться. Найближчим часом «Вельтум» має поповнитися і п’ятьма новими машинами.

 11.10.2018

 

Копирование материалов возможно только с прямой гиперссылкой на http://alextv.zp.ua. Цитирование в остальных СМИ - только с упоминанием в качестве первоисточника "Телекомпания "АЛЕКС".
Дивіться в цифровому ефірі телеканал ALEX.UA !

Шановні жителі Мелітополя, Бердянська, Токмака, Приморська та інших міст і сіл Запорізької області! У 2018 році в ефірі нашого регіону почав працювати новий телевізійний канал ALEX.UA. На цьому каналі ви можете слідкувати за новинами міста Запоріжжя та Запорізької області а також дивитись передачі пізнавального і розважального жанрів.

Мовлення телеканалу ALEX.UA здійснюється в цифровому форматі DVB-T2 в дециметровому діапазоні з ретрансляторів, розташованих в населених пунктах Запоріжжя, Мелітополь, Більмак, Оріхів, Бердянськ.

Для налаштування прийому телеканала ALEX.UA на Вашому телевізійному приймачі потрібна якісна дециметрова антена, антенний кабель, антенний підсилювач у разі значної відстані від найближчого ретранслятора та цифровий ефірний ресивер (приставка) формату DVB-T2. Антену треба обов’язково зорієнтувати у напрямку найближчого ретранслятора (для жителів Приморського району рекомендується напрямок на Більмак) та встановити на висоті на кілька метрів вище, ніж високі перешкоди в цьому напрямку задля досягнення стійкого надійного прийому. Після здійснення автоматичного налаштування цифрового ресивера телевізійний канал ALEX.UA з’явиться у списку знайдених цифрових телеканалів.

Приємного перегляду!

ВАЖНО
ТРК «АЛЕКС» расширяет границы своего вещания: смотрите нас на divan.tv и megogo.net.
Теперь АЛЕКС можно принимать на телевизорах с функцией Smart TV и на любых мобильных устройствах, подключившись к популярным онлайн-сервисам. Просыпайтесь с «АЛЕКСом», узнавайте актуальные новости, следите за гандбольными баталиями. Мы работаем для Вас!!!
ВАЖНО
СОЦИАЛЬНЫЙ СПЕЦПРОЕКТ
НОВЫЕ ТЕЛЕПЕРЕДАЧИ
СОЦИАЛЬНЫЕ ПРОЕКТЫ
СОЦИАЛЬНЫЕ ПРОЕКТЫ
ПРОЕКТЫ
ПРОЕКТЫ
Публикации по дате
«    Май 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31