У Запоріжжі відбувся військово-спортивний конкурс

        На базі військової частини на Уральських казармах відбувся черговий обласний військово-спортивний конкурс «Призовник – 2018» для працюючої та студентської молоді. Традиційно, головний претендент на перемогу – команда підприємства «Мотор Січ». На першому етапі конкурсу «Призовник – 2018» дружній моторівський колектив виконує оригінальну композицію з репертуару легендарного гурту «Океан Ельзи». Синхронно, злагоджено та в один голос – як і подобає чинному чемпіону змагань. Всього ж у них взяли участь 17 колективів, чотири з яких представляють промислові підприємства регіону. Стройова пісня – стартовий з восьми етапів. Також команди змагалися у стрільбі, спеціалізованому кросі, най видовищнішому конкурсі – військово-прикладній естафеті, розбиранні та збиранні автомату, наданні до медичної допомоги в умовах бойових дій та підтягуванні у 10-кілограмовому бронежилеті.

          На кожному етапі конкурсі важлива точність, швидкість та чітке дотримання правил. Беззаперечний фаворит змагань – команда підприємства «Мотор Січ». У підсумку моторівський колектив гідно подолав кожен з етапів конкурсу та захистив свій титул переможця, залишивши за бортом усі інші команди.

 11.10.2018

Копирование материалов возможно только с прямой гиперссылкой на http://alextv.zp.ua. Цитирование в остальных СМИ - только с упоминанием в качестве первоисточника "Телекомпания "АЛЕКС".
Дивіться в цифровому ефірі телеканал ALEX.UA !

Шановні жителі Мелітополя, Бердянська, Токмака, Приморська та інших міст і сіл Запорізької області! У 2018 році в ефірі нашого регіону почав працювати новий телевізійний канал ALEX.UA. На цьому каналі ви можете слідкувати за новинами міста Запоріжжя та Запорізької області а також дивитись передачі пізнавального і розважального жанрів.

Мовлення телеканалу ALEX.UA здійснюється в цифровому форматі DVB-T2 в дециметровому діапазоні з ретрансляторів, розташованих в населених пунктах Запоріжжя, Мелітополь, Більмак, Оріхів, Бердянськ.

Для налаштування прийому телеканала ALEX.UA на Вашому телевізійному приймачі потрібна якісна дециметрова антена, антенний кабель, антенний підсилювач у разі значної відстані від найближчого ретранслятора та цифровий ефірний ресивер (приставка) формату DVB-T2. Антену треба обов’язково зорієнтувати у напрямку найближчого ретранслятора (для жителів Приморського району рекомендується напрямок на Більмак) та встановити на висоті на кілька метрів вище, ніж високі перешкоди в цьому напрямку задля досягнення стійкого надійного прийому. Після здійснення автоматичного налаштування цифрового ресивера телевізійний канал ALEX.UA з’явиться у списку знайдених цифрових телеканалів.

Приємного перегляду!

ВАЖНО
ТРК «АЛЕКС» расширяет границы своего вещания: смотрите нас на divan.tv и megogo.net.
Теперь АЛЕКС можно принимать на телевизорах с функцией Smart TV и на любых мобильных устройствах, подключившись к популярным онлайн-сервисам. Просыпайтесь с «АЛЕКСом», узнавайте актуальные новости, следите за гандбольными баталиями. Мы работаем для Вас!!!
ВАЖНО
СОЦИАЛЬНЫЙ СПЕЦПРОЕКТ
НОВЫЕ ТЕЛЕПЕРЕДАЧИ
СОЦИАЛЬНЫЕ ПРОЕКТЫ
СОЦИАЛЬНЫЕ ПРОЕКТЫ
ПРОЕКТЫ
ПРОЕКТЫ
Публикации по дате
«    Май 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31