Восени на строкову службу у Запоріжжі призвуть720 чоловіків

       В Україні стартував осінній призов на строкову військову службу. Також протягом листопада відбудеться призов офіцерів запасу віком до сорок трьох років. Відправка у військо почнеться з першого жовтня. Про те, скільки, кого й куди мають призвати на Запоріжжі – розповіли в обласному військовому комісаріаті. Наряд на призов восени на строкову військову службу для Запорізької області склав 720 чоловік. 235 будуть направлені до Збройних сил, 330 – до Нацгвардії, 120 – до Держприкордонслужби. До служби транспорту – 35 чоловік. Запевняють, жоден з них не буде залучений до операції об’єднаних сил.

      Термін служби – 18 місяців, для тих хто має вищу освіту – 12. За працюючими зберігається робоче місце йде заробітна плата. Згідно указу президента призовники одразу отримують 3250 гривень матеріальної допомоги. Потім їх військова зарплата складає від 350 гривень в залежності від посади. Взагалі на обліку в області перебувають 40 тисяч призовників. Майже половина з них підлягають призову, але 43 % з них – 8223 призовника - знаходяться в розшуку за неявку до військоматів. Тільки за минулий рік за відхилення від призову було притягнуто до відповідальності 13 чоловік.

14.09.2018 

Копирование материалов возможно только с прямой гиперссылкой на http://alextv.zp.ua. Цитирование в остальных СМИ - только с упоминанием в качестве первоисточника "Телекомпания "АЛЕКС".
Дивіться в цифровому ефірі телеканал ALEX.UA !

Шановні жителі Мелітополя, Бердянська, Токмака, Приморська та інших міст і сіл Запорізької області! У 2018 році в ефірі нашого регіону почав працювати новий телевізійний канал ALEX.UA. На цьому каналі ви можете слідкувати за новинами міста Запоріжжя та Запорізької області а також дивитись передачі пізнавального і розважального жанрів.

Мовлення телеканалу ALEX.UA здійснюється в цифровому форматі DVB-T2 в дециметровому діапазоні з ретрансляторів, розташованих в населених пунктах Запоріжжя, Мелітополь, Більмак, Оріхів, Бердянськ.

Для налаштування прийому телеканала ALEX.UA на Вашому телевізійному приймачі потрібна якісна дециметрова антена, антенний кабель, антенний підсилювач у разі значної відстані від найближчого ретранслятора та цифровий ефірний ресивер (приставка) формату DVB-T2. Антену треба обов’язково зорієнтувати у напрямку найближчого ретранслятора (для жителів Приморського району рекомендується напрямок на Більмак) та встановити на висоті на кілька метрів вище, ніж високі перешкоди в цьому напрямку задля досягнення стійкого надійного прийому. Після здійснення автоматичного налаштування цифрового ресивера телевізійний канал ALEX.UA з’явиться у списку знайдених цифрових телеканалів.

Приємного перегляду!

ВАЖНО
ТРК «АЛЕКС» расширяет границы своего вещания: смотрите нас на divan.tv и megogo.net.
Теперь АЛЕКС можно принимать на телевизорах с функцией Smart TV и на любых мобильных устройствах, подключившись к популярным онлайн-сервисам. Просыпайтесь с «АЛЕКСом», узнавайте актуальные новости, следите за гандбольными баталиями. Мы работаем для Вас!!!
ВАЖНО
СОЦИАЛЬНЫЙ СПЕЦПРОЕКТ
НОВЫЕ ТЕЛЕПЕРЕДАЧИ
СОЦИАЛЬНЫЕ ПРОЕКТЫ
СОЦИАЛЬНЫЕ ПРОЕКТЫ
ПРОЕКТЫ
ПРОЕКТЫ
Публикации по дате
«    Апрель 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30