У провідній запорізькій лікарні відбувся медичний симпозіум

      Обмінятися досвідом – теоретичним та практичним. Сьогодні на базі запорізької обласної клінічної лікарні відбувся престижний україно-польський симпозіум з актуальних питань діагностики та лікування венозних патологій органів черевної порожнини і за черевинного простору. Ця подія відкриває низку заходів, присвячених 70-тій річниці флагмана медицини запорізького краю. 

 

     Другий рік поспіль міжнародний симпозіум на базі запорізької обласної клінічної лікарні об’єднує найкращих українських та польських фахівців. Переймають європейський досвід і діляться своїми напрацюваннями спеціалісти різних профілів - гінекологи, урологи, гастроентерологи, рентгенологи і хірурги. Напередодні на базі лікарні разом із польскими колегами запорізькі медики провели три складні операці. Запорізькі фахівці кажуть – залучення провідних спеціалістів з Європи – важливий чинник у розвитку вітчизняної медицини у напрямку боротьби із серцево-судинними захворюваннями та венозними патологіями внутрішніх органів.

    Польскі гості розповідають – із задоволенням приїздять до Запоріжжя та наочно демонструють інноваційні методи лікування надскладних захворювань. Після спільних операцій, яки пройшли напередодні, підвищиться рівень професіоналізму українських медиків. Під час заходу почесну грамоту від обласної влади та орден за розвиток запорізького краю отримав завідуючий судинної та ендовоскулярної хірургії ЗОКБ Євген Єрмолаєв. Учасники симпозіуму отримали сертифікати. Після нього до 70-річчя ЗОКБ стартує низка заходів – п’ять науково-практичних конференцій із анестезіології, офтальмології, ендоскопії тощо.

14.09.2018 

Копирование материалов возможно только с прямой гиперссылкой на http://alextv.zp.ua. Цитирование в остальных СМИ - только с упоминанием в качестве первоисточника "Телекомпания "АЛЕКС".
Дивіться в цифровому ефірі телеканал ALEX.UA !

Шановні жителі Мелітополя, Бердянська, Токмака, Приморська та інших міст і сіл Запорізької області! У 2018 році в ефірі нашого регіону почав працювати новий телевізійний канал ALEX.UA. На цьому каналі ви можете слідкувати за новинами міста Запоріжжя та Запорізької області а також дивитись передачі пізнавального і розважального жанрів.

Мовлення телеканалу ALEX.UA здійснюється в цифровому форматі DVB-T2 в дециметровому діапазоні з ретрансляторів, розташованих в населених пунктах Запоріжжя, Мелітополь, Більмак, Оріхів, Бердянськ.

Для налаштування прийому телеканала ALEX.UA на Вашому телевізійному приймачі потрібна якісна дециметрова антена, антенний кабель, антенний підсилювач у разі значної відстані від найближчого ретранслятора та цифровий ефірний ресивер (приставка) формату DVB-T2. Антену треба обов’язково зорієнтувати у напрямку найближчого ретранслятора (для жителів Приморського району рекомендується напрямок на Більмак) та встановити на висоті на кілька метрів вище, ніж високі перешкоди в цьому напрямку задля досягнення стійкого надійного прийому. Після здійснення автоматичного налаштування цифрового ресивера телевізійний канал ALEX.UA з’явиться у списку знайдених цифрових телеканалів.

Приємного перегляду!

ВАЖНО
ТРК «АЛЕКС» расширяет границы своего вещания: смотрите нас на divan.tv и megogo.net.
Теперь АЛЕКС можно принимать на телевизорах с функцией Smart TV и на любых мобильных устройствах, подключившись к популярным онлайн-сервисам. Просыпайтесь с «АЛЕКСом», узнавайте актуальные новости, следите за гандбольными баталиями. Мы работаем для Вас!!!
ВАЖНО
СОЦИАЛЬНЫЙ СПЕЦПРОЕКТ
НОВЫЕ ТЕЛЕПЕРЕДАЧИ
СОЦИАЛЬНЫЕ ПРОЕКТЫ
СОЦИАЛЬНЫЕ ПРОЕКТЫ
ПРОЕКТЫ
ПРОЕКТЫ
Публикации по дате
«    Апрель 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30