В запорожском аэропорту продолжается строительство нового терминала

        У Запоріжжі триває будівництво нового терміналу у «Міжнародному аеропорті Запоріжжя». Як проходять роботи, перевіряли керівники області та міста.  

       Ось такий сучасний вигляд матиме новий термінал «Міжнародного аеропорту «Запоріжжя» після завершення будівництва. Стан цих робіт інспектували сьогодні. За словами голови обласної державної адміністрації Костянтина Бриля, ця нова споруда не тільки значно збільшить пропускну можливість аеропорту - до 450-ти пасажирів за годину, але і відповідатиме всім необхідним стандартам. За словами ж міського голови Володимира Буряка, в проекті міського бюджету 2018-го року, на будівництво цього терміналу було виділено 350 мільйонів гривень. Минулого ж місяця було прийняте рішення про додаткове фінансування.

      На сьогодні тут вже завершені роботи з перекриття першого та другого поверхів, а також почалася підготовка до встановлення даху терміналу. За словами ж Костянтина Бриля, в планах керівництва міста та області також реконструкція деяких споруд аеропорту. Костянтин Бриль та Володимир Буряк також додають, затримок із темпами будівництва терміналу наразі немає. Орієнтовно ж всі роботи мають завершитися наприкінці 2019-го року.

12.09.2018 

 

Копирование материалов возможно только с прямой гиперссылкой на http://alextv.zp.ua. Цитирование в остальных СМИ - только с упоминанием в качестве первоисточника "Телекомпания "АЛЕКС".
Дивіться в цифровому ефірі телеканал ALEX.UA !

Шановні жителі Мелітополя, Бердянська, Токмака, Приморська та інших міст і сіл Запорізької області! У 2018 році в ефірі нашого регіону почав працювати новий телевізійний канал ALEX.UA. На цьому каналі ви можете слідкувати за новинами міста Запоріжжя та Запорізької області а також дивитись передачі пізнавального і розважального жанрів.

Мовлення телеканалу ALEX.UA здійснюється в цифровому форматі DVB-T2 в дециметровому діапазоні з ретрансляторів, розташованих в населених пунктах Запоріжжя, Мелітополь, Більмак, Оріхів, Бердянськ.

Для налаштування прийому телеканала ALEX.UA на Вашому телевізійному приймачі потрібна якісна дециметрова антена, антенний кабель, антенний підсилювач у разі значної відстані від найближчого ретранслятора та цифровий ефірний ресивер (приставка) формату DVB-T2. Антену треба обов’язково зорієнтувати у напрямку найближчого ретранслятора (для жителів Приморського району рекомендується напрямок на Більмак) та встановити на висоті на кілька метрів вище, ніж високі перешкоди в цьому напрямку задля досягнення стійкого надійного прийому. Після здійснення автоматичного налаштування цифрового ресивера телевізійний канал ALEX.UA з’явиться у списку знайдених цифрових телеканалів.

Приємного перегляду!

ВАЖНО
ТРК «АЛЕКС» расширяет границы своего вещания: смотрите нас на divan.tv и megogo.net.
Теперь АЛЕКС можно принимать на телевизорах с функцией Smart TV и на любых мобильных устройствах, подключившись к популярным онлайн-сервисам. Просыпайтесь с «АЛЕКСом», узнавайте актуальные новости, следите за гандбольными баталиями. Мы работаем для Вас!!!
ВАЖНО
СОЦИАЛЬНЫЙ СПЕЦПРОЕКТ
НОВЫЕ ТЕЛЕПЕРЕДАЧИ
СОЦИАЛЬНЫЕ ПРОЕКТЫ
СОЦИАЛЬНЫЕ ПРОЕКТЫ
ПРОЕКТЫ
ПРОЕКТЫ
Публикации по дате
«    Апрель 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30