Изъятие контрабандных янтарных сокровищ на Запорожской таможне

Запорізькі митники попередили вивезення до Великобританії крупної партії бурштину. Необроблений сонячний камінь намагалися приховати серед дерев’яних пелетів в мішках по тридцять кілограмів.

День на митниці починався як завжди. Чергова електронна митна декларацію на товар «паливні гранули (пелети) пресовані» без зазначення виробника. Митники вирішили провести огляд, на що мають право за законом. Та  декларант здійснив затримку в пред'явленні товару для здійснення митного контролю. Це вже насторожило, а коли все ж  митники змогли оглянути товар, зрозуміли, чому нервував декларант.

Яке саме запорізьке підприємство відповідає за цей вантаж, митники не розголошують. Наразі ще йде перевірка усіх двадцяти тон задекларованого майна, кожен мішок будуть відкривати і шукати бурштин. Слід зазначити, що контрабанда сонячного каменя в Запоріжжі зафіксована вперше за всю історію. Чи стане запорізька партія рекордною?  Зараз ще невідомо скільки точно важить бурштиновий скарб, виявлений запорізькими митниками, але те що встигло потрапити до об’єктивів наших телекамер, так це один повний мішок невеличких камінчиків вагою близько тридцяти кг, та кілька мішків з великими гранулами необробленого бурштину в суміші з пелетами. Правоохоронцям ще доведеться встановити коло осіб, причетних до цієї контрабанди.

15.08.18

 

Копирование материалов возможно только с прямой гиперссылкой на http://alextv.zp.ua. Цитирование в остальных СМИ - только с упоминанием в качестве первоисточника "Телекомпания "АЛЕКС".
Дивіться в цифровому ефірі телеканал ALEX.UA !

Шановні жителі Мелітополя, Бердянська, Токмака, Приморська та інших міст і сіл Запорізької області! У 2018 році в ефірі нашого регіону почав працювати новий телевізійний канал ALEX.UA. На цьому каналі ви можете слідкувати за новинами міста Запоріжжя та Запорізької області а також дивитись передачі пізнавального і розважального жанрів.

Мовлення телеканалу ALEX.UA здійснюється в цифровому форматі DVB-T2 в дециметровому діапазоні з ретрансляторів, розташованих в населених пунктах Запоріжжя, Мелітополь, Більмак, Оріхів, Бердянськ.

Для налаштування прийому телеканала ALEX.UA на Вашому телевізійному приймачі потрібна якісна дециметрова антена, антенний кабель, антенний підсилювач у разі значної відстані від найближчого ретранслятора та цифровий ефірний ресивер (приставка) формату DVB-T2. Антену треба обов’язково зорієнтувати у напрямку найближчого ретранслятора (для жителів Приморського району рекомендується напрямок на Більмак) та встановити на висоті на кілька метрів вище, ніж високі перешкоди в цьому напрямку задля досягнення стійкого надійного прийому. Після здійснення автоматичного налаштування цифрового ресивера телевізійний канал ALEX.UA з’явиться у списку знайдених цифрових телеканалів.

Приємного перегляду!

ВАЖНО
ТРК «АЛЕКС» расширяет границы своего вещания: смотрите нас на divan.tv и megogo.net.
Теперь АЛЕКС можно принимать на телевизорах с функцией Smart TV и на любых мобильных устройствах, подключившись к популярным онлайн-сервисам. Просыпайтесь с «АЛЕКСом», узнавайте актуальные новости, следите за гандбольными баталиями. Мы работаем для Вас!!!
ВАЖНО
СОЦИАЛЬНЫЙ СПЕЦПРОЕКТ
НОВЫЕ ТЕЛЕПЕРЕДАЧИ
СОЦИАЛЬНЫЕ ПРОЕКТЫ
СОЦИАЛЬНЫЕ ПРОЕКТЫ
ПРОЕКТЫ
ПРОЕКТЫ
Публикации по дате
«    Июнь 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30