В Шевченковском районе появится почти 20 тысяч кв.м нового асфальта

У Шевченківському районі триває ремонт внутрішньо квартальних доріг. Сьогодні асфальтне покриття оновлювали на вулиці Полякова.

Вже до кінця поточного року у Шевченківському районі з’явиться більше 19-ти тисяч квадратних метрів нового асфальтного покриття. Оновлення внутрішньо квартальних доріг виконується секторами, через те що ямковий ремонт не дає довготривалого результату. Наразі ж роботи тривають на вулиці Полякова.

-Так называемый малый ремонт, он не обеспечивает того качества , поэтому на сейчас происходят большие вырезки, большими объемами и идёт укладка асфальта. Что касается внутриквартальных дорог вообще на этот год. Уже сейчас нами освоено в пределах 10-ти тысяч метров квадратных, из общего плана годового около 20-ти тисяч, прокоментував  Федір Маєр голова Шевченківської рай адміністрації.

Річний бюджет на виконання цих робіт складає близько семи мільйонів гривень. Наразі районна адміністрація підготувала ще два додаткові бюджетні запити на суму майже 4-х мільйонів кожен. На ці кошти планують утримувати в належному стані дорожнє покриття у кварталах та приватному секторі. Оновлять і інші дороги.

-У нас ещё в планах наши, ну такие скажем, центральные дороги. Это и Авраменка, Полякова, Магистральная, 8-е марта – ведущая на посёлок ДД и Зелёный. То есть, планы у нас есть, останавливаться не собираемся и работы проводяться, додав Федір Маєр голова Шевченківської рай адміністрації.

Ремонт проводить комунальне підприємство «ЕЛУАШ». Його представник Олексій Кабак запевняє, робітники працюють за всіма необхідними технологіями. Дорогу  ж продувають від бруду за допомогою ось такого приладу, аби новий асфальт був покладений на чисту поверхню. Гарантія на це дорожнє покриття дається на три роки. Втім за умови обережної експлуатації, за словами комунальників, воно триматиметься до десяти.

10.08.18

 

Копирование материалов возможно только с прямой гиперссылкой на http://alextv.zp.ua. Цитирование в остальных СМИ - только с упоминанием в качестве первоисточника "Телекомпания "АЛЕКС".
Дивіться в цифровому ефірі телеканал ALEX.UA !

Шановні жителі Мелітополя, Бердянська, Токмака, Приморська та інших міст і сіл Запорізької області! У 2018 році в ефірі нашого регіону почав працювати новий телевізійний канал ALEX.UA. На цьому каналі ви можете слідкувати за новинами міста Запоріжжя та Запорізької області а також дивитись передачі пізнавального і розважального жанрів.

Мовлення телеканалу ALEX.UA здійснюється в цифровому форматі DVB-T2 в дециметровому діапазоні з ретрансляторів, розташованих в населених пунктах Запоріжжя, Мелітополь, Більмак, Оріхів, Бердянськ.

Для налаштування прийому телеканала ALEX.UA на Вашому телевізійному приймачі потрібна якісна дециметрова антена, антенний кабель, антенний підсилювач у разі значної відстані від найближчого ретранслятора та цифровий ефірний ресивер (приставка) формату DVB-T2. Антену треба обов’язково зорієнтувати у напрямку найближчого ретранслятора (для жителів Приморського району рекомендується напрямок на Більмак) та встановити на висоті на кілька метрів вище, ніж високі перешкоди в цьому напрямку задля досягнення стійкого надійного прийому. Після здійснення автоматичного налаштування цифрового ресивера телевізійний канал ALEX.UA з’явиться у списку знайдених цифрових телеканалів.

Приємного перегляду!

ВАЖНО
ТРК «АЛЕКС» расширяет границы своего вещания: смотрите нас на divan.tv и megogo.net.
Теперь АЛЕКС можно принимать на телевизорах с функцией Smart TV и на любых мобильных устройствах, подключившись к популярным онлайн-сервисам. Просыпайтесь с «АЛЕКСом», узнавайте актуальные новости, следите за гандбольными баталиями. Мы работаем для Вас!!!
ВАЖНО
СОЦИАЛЬНЫЙ СПЕЦПРОЕКТ
НОВЫЕ ТЕЛЕПЕРЕДАЧИ
СОЦИАЛЬНЫЕ ПРОЕКТЫ
СОЦИАЛЬНЫЕ ПРОЕКТЫ
ПРОЕКТЫ
ПРОЕКТЫ
Публикации по дате
«    Февраль 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28