В Запорожье отметили 100-летие Министерства юстиции Украины

100 років Міністерству юстиції України. 15 липня 1918 року було підписано Наказ про створення цього відомства. У Запоріжжі ювілей відзначили урочистим заходом у концертному залі ім. Глінки.

Представники Головного територіального управління юстиції у запорізькій області кажуть: значних досягнень у реформуванні Міністерства юстиції вдалося досягти за останніх два роки.

-Идут новации в органах нотариата, в органах регистрации брака, открыты во многих уголках Украины онлайн-спэйсы, и на сегодняшний день готовится в нашем Запорожском крае такой же офис, в котором гра ждане смогут получить быстрые и высококвалифицированные консультации специалистов, розповів  Сергій Васильцов, начальник ГТУ юстиції у Запорізькій області

Значним досягненням стало прийняття нового закону про виконавче провадження та створення автоматизованої системи – бази різноманітних реєстрів, що значно полегшила доступ до даних про боржників.

Про ефективність роботи кажуть деякі цифри, наприклад, суми стягнень боргів по зарплатам та аліментам. 

Привітав працівників управління юстиції голова Запорізької облдержадміністрації Костянтин Бриль.  Начальника управління Сергія Васильцова було нагороджено медаллю «За розвиток Запорізького краю». Костянтин Бриль каже, роботою запорізького управління задоволений, адже спільно з ним вдається вирішувати багато важливих для регіону питань.

Тож, дійсно, Міністерство юстиції - одне з показових Міністерств, реформи якого, насправді покращили якість отримання громадянами державних послуг.

13.07.18

 

 

Копирование материалов возможно только с прямой гиперссылкой на http://alextv.zp.ua. Цитирование в остальных СМИ - только с упоминанием в качестве первоисточника "Телекомпания "АЛЕКС".
Дивіться в цифровому ефірі телеканал ALEX.UA !

Шановні жителі Мелітополя, Бердянська, Токмака, Приморська та інших міст і сіл Запорізької області! У 2018 році в ефірі нашого регіону почав працювати новий телевізійний канал ALEX.UA. На цьому каналі ви можете слідкувати за новинами міста Запоріжжя та Запорізької області а також дивитись передачі пізнавального і розважального жанрів.

Мовлення телеканалу ALEX.UA здійснюється в цифровому форматі DVB-T2 в дециметровому діапазоні з ретрансляторів, розташованих в населених пунктах Запоріжжя, Мелітополь, Більмак, Оріхів, Бердянськ.

Для налаштування прийому телеканала ALEX.UA на Вашому телевізійному приймачі потрібна якісна дециметрова антена, антенний кабель, антенний підсилювач у разі значної відстані від найближчого ретранслятора та цифровий ефірний ресивер (приставка) формату DVB-T2. Антену треба обов’язково зорієнтувати у напрямку найближчого ретранслятора (для жителів Приморського району рекомендується напрямок на Більмак) та встановити на висоті на кілька метрів вище, ніж високі перешкоди в цьому напрямку задля досягнення стійкого надійного прийому. Після здійснення автоматичного налаштування цифрового ресивера телевізійний канал ALEX.UA з’явиться у списку знайдених цифрових телеканалів.

Приємного перегляду!

ВАЖНО
ТРК «АЛЕКС» расширяет границы своего вещания: смотрите нас на divan.tv и megogo.net.
Теперь АЛЕКС можно принимать на телевизорах с функцией Smart TV и на любых мобильных устройствах, подключившись к популярным онлайн-сервисам. Просыпайтесь с «АЛЕКСом», узнавайте актуальные новости, следите за гандбольными баталиями. Мы работаем для Вас!!!
ВАЖНО
СОЦИАЛЬНЫЙ СПЕЦПРОЕКТ
НОВЫЕ ТЕЛЕПЕРЕДАЧИ
СОЦИАЛЬНЫЕ ПРОЕКТЫ
СОЦИАЛЬНЫЕ ПРОЕКТЫ
ПРОЕКТЫ
ПРОЕКТЫ
Публикации по дате
«    Март 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31