Вступна кампанія 2018

Сьогодні розпочато прийом документів до вищих навчальних закладів. Аби дізнатися як в цьому році працює приймальна комісія наші кореспонденти завітали до Запорізького національного університету.

Відповідальний секретар приймальної комісії ЗНУ Станіслав Іваненко розповів, якщо раніше вступникам потрібно було самим подавали заяви та відповідні документи, вистоявши довгу чергу, тепер це можна зробити не виходячи із домівки. Для цього абітурієнту потрібно створити посилання для реєстрації елктронного кабінету абітурієнта: https://ez.osvitavsim.org.ua/)) електронний кабінет у єдиній державній електронній базі з питань освіти. В нього вносяться всі необхідні дані.

-З 2-го липня розпочалася процедура створення електронних кабінетів для вступників, і зараз через свої електронні кабінети вони подають заяви в електронному вигляді на ті освітні програми, які вони обрали, розповів  Станіслав Іваненко відповідальний секретар приймальної комісії ЗНУ.

Також, за словами Станіслава Іваненко, особисто повинні прийти лише вступники пільгових категорій, адже вони повинні оформити юридичний висновок і далі подавати документи в паперовому вигляді. Втім, якщо хтось із інших абітурієнтів не бажає створювати електронний кабінет самостійно, аби не помилитися, консультанти в університеті допоможуть це зробити.

Після розгляду у вишах заяв від абітурієнтів, вступник дізнається на сторінці свого електронного кабінету, чи він є рекомендованим до вступу в той чи інший навчальний заклад, на контракт чи бюджет. Після ж цього треба буде особисто подати оригінали документів в обраний виш. Електронні ж кабінети треба створити до 25-го липня. Втім така зручність стосується лише тих хто вступає на бакалавра та молодшого спеціаліста. Тим же хто подає документи на вступ до магістратури, потрібно їх надати за звичними правилами у паперовому вигляді.Майбутніх магістрів досить багато. Тільки за дві з половиною години роботи вступної кампанії в університеті документи подало 120-ро людей. Що ж стосується електронних кабінетів, потрібних  для вступу на бакалаврат, варто сказати, що така система вже існувала у минулих роках, втім не витримувала навантажень. В цьому ж році, за словами працівників вишу вона значно покращена.

12.07.18

 

Копирование материалов возможно только с прямой гиперссылкой на http://alextv.zp.ua. Цитирование в остальных СМИ - только с упоминанием в качестве первоисточника "Телекомпания "АЛЕКС".
Дивіться в цифровому ефірі телеканал ALEX.UA !

Шановні жителі Мелітополя, Бердянська, Токмака, Приморська та інших міст і сіл Запорізької області! У 2018 році в ефірі нашого регіону почав працювати новий телевізійний канал ALEX.UA. На цьому каналі ви можете слідкувати за новинами міста Запоріжжя та Запорізької області а також дивитись передачі пізнавального і розважального жанрів.

Мовлення телеканалу ALEX.UA здійснюється в цифровому форматі DVB-T2 в дециметровому діапазоні з ретрансляторів, розташованих в населених пунктах Запоріжжя, Мелітополь, Більмак, Оріхів, Бердянськ.

Для налаштування прийому телеканала ALEX.UA на Вашому телевізійному приймачі потрібна якісна дециметрова антена, антенний кабель, антенний підсилювач у разі значної відстані від найближчого ретранслятора та цифровий ефірний ресивер (приставка) формату DVB-T2. Антену треба обов’язково зорієнтувати у напрямку найближчого ретранслятора (для жителів Приморського району рекомендується напрямок на Більмак) та встановити на висоті на кілька метрів вище, ніж високі перешкоди в цьому напрямку задля досягнення стійкого надійного прийому. Після здійснення автоматичного налаштування цифрового ресивера телевізійний канал ALEX.UA з’явиться у списку знайдених цифрових телеканалів.

Приємного перегляду!

ВАЖНО
ТРК «АЛЕКС» расширяет границы своего вещания: смотрите нас на divan.tv и megogo.net.
Теперь АЛЕКС можно принимать на телевизорах с функцией Smart TV и на любых мобильных устройствах, подключившись к популярным онлайн-сервисам. Просыпайтесь с «АЛЕКСом», узнавайте актуальные новости, следите за гандбольными баталиями. Мы работаем для Вас!!!
ВАЖНО
СОЦИАЛЬНЫЙ СПЕЦПРОЕКТ
НОВЫЕ ТЕЛЕПЕРЕДАЧИ
СОЦИАЛЬНЫЕ ПРОЕКТЫ
СОЦИАЛЬНЫЕ ПРОЕКТЫ
ПРОЕКТЫ
ПРОЕКТЫ
Публикации по дате
«    Февраль 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28