"День пациента" в Запорожье

Проблема цукрового діабету в Запоріжжі. Для привертання уваги суспільства до діабету у більшості країн проводяться різні заходи. Нещодавна запоріжці в рамках акції «День пацієнта» змогли не лише поспілкуватися з ендокринологами, але і пройти експрес-тест крові на рівень цукру.

В нашому регіоні на обліку в ендокринологів перебуває близько шістдесяти тисяч хворих на цукровий діабет. Проблеми забезпечення лікарськими препаратами таких хворих також обговорили під час акції «День пацієнта».

-На сьогоднішній день гроші, які виділені державним бюджетом на забезпечення хворих на цукровий діабет, покривають лише третину потреб, якщо на перше січня ця потреба становила десь 45 відсотків, то З огляду на що з першого березня ціни на інсулін підвищилися згідно з цінами, зареєстрованим на сайті МОЗ , звичайно, і потреба звелася до 30-ти відсотків, прокоментувала Вікторія Черникова, головний позаштатний ендокринолог Запорізької області.

Учасники акції «День пацієнта» змогли не тільки отримати консультації спеціалістів  та необхідну літературу, але й пройшли експрес-тест на визначення рівня цукру в крові.

12.07.18

 

Копирование материалов возможно только с прямой гиперссылкой на http://alextv.zp.ua. Цитирование в остальных СМИ - только с упоминанием в качестве первоисточника "Телекомпания "АЛЕКС".
Дивіться в цифровому ефірі телеканал ALEX.UA !

Шановні жителі Мелітополя, Бердянська, Токмака, Приморська та інших міст і сіл Запорізької області! У 2018 році в ефірі нашого регіону почав працювати новий телевізійний канал ALEX.UA. На цьому каналі ви можете слідкувати за новинами міста Запоріжжя та Запорізької області а також дивитись передачі пізнавального і розважального жанрів.

Мовлення телеканалу ALEX.UA здійснюється в цифровому форматі DVB-T2 в дециметровому діапазоні з ретрансляторів, розташованих в населених пунктах Запоріжжя, Мелітополь, Більмак, Оріхів, Бердянськ.

Для налаштування прийому телеканала ALEX.UA на Вашому телевізійному приймачі потрібна якісна дециметрова антена, антенний кабель, антенний підсилювач у разі значної відстані від найближчого ретранслятора та цифровий ефірний ресивер (приставка) формату DVB-T2. Антену треба обов’язково зорієнтувати у напрямку найближчого ретранслятора (для жителів Приморського району рекомендується напрямок на Більмак) та встановити на висоті на кілька метрів вище, ніж високі перешкоди в цьому напрямку задля досягнення стійкого надійного прийому. Після здійснення автоматичного налаштування цифрового ресивера телевізійний канал ALEX.UA з’явиться у списку знайдених цифрових телеканалів.

Приємного перегляду!

ВАЖНО
ТРК «АЛЕКС» расширяет границы своего вещания: смотрите нас на divan.tv и megogo.net.
Теперь АЛЕКС можно принимать на телевизорах с функцией Smart TV и на любых мобильных устройствах, подключившись к популярным онлайн-сервисам. Просыпайтесь с «АЛЕКСом», узнавайте актуальные новости, следите за гандбольными баталиями. Мы работаем для Вас!!!
ВАЖНО
СОЦИАЛЬНЫЙ СПЕЦПРОЕКТ
НОВЫЕ ТЕЛЕПЕРЕДАЧИ
СОЦИАЛЬНЫЕ ПРОЕКТЫ
СОЦИАЛЬНЫЕ ПРОЕКТЫ
ПРОЕКТЫ
ПРОЕКТЫ
Публикации по дате
«    Февраль 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28