Сміттєві непорозуміння

Компанія «Вельтум-Запоріжжя» намагається покращити обслуговування своїх абонентів, пропонує нові послуги, вони мають попит. А от зі старими поки що проблеми – люди скаржаться, скандалять та висловлюють своє невдоволення роботою компанії. Компанія «Вельтум-Запоріжжя» запросила до себе журналістів, щоб донести до громадськості інформацію про нову послугу з вивозу додаткових об’ємів твердих побутових відходів, яка вступила в дію з початку поточного місяця. Начальник абонентського відділу розповідає: тим, у кого об’єм сміття перевищує норму, пропонують заключити договір на вивіз додаткового об’єму. Вартість одного кубічного метру  коштує 110 грн 27 коп. Для використання цієї послуги абонент отримує білі пакети. Та от для початку потрібно розібратися зі старими червоними пакетами, скаржаться абоненти. Люди розповідають, закупили червоних пакетів, коли вони ще «котирувались», а коли їх замінили на зелені, червоні вже не тільки не обмінюють, а навіть не забирають в них сміття.

У «Вельтумі» свої причини на це.

-Мы не меняем красные пакеты. Это связано с тем, что до февраля месяца было виявлено, что пакеты продавались на OLX, рынках, магазинах и в киосках и определить их место приобретения, и по чеку они были приобретены или нет, нет такой возможности, розповіла Олена Говоркова, начальник абонентського відділу ТОВ «ВЕЛЬТУМ-Запоріжжя».

Та не пакетами єдиними невдоволені клієнти. Скаржаться на постійні черги в обслуговуванні, відсутність пакетів у багатьох квартальних, та невчасний вивіз сміття. Тож, очевидно, сміттєвому монополісту нашого міста ще потрібно працювати над покращенням своїх послуг.

12.07.18

 

Копирование материалов возможно только с прямой гиперссылкой на http://alextv.zp.ua. Цитирование в остальных СМИ - только с упоминанием в качестве первоисточника "Телекомпания "АЛЕКС".
Дивіться в цифровому ефірі телеканал ALEX.UA !

Шановні жителі Мелітополя, Бердянська, Токмака, Приморська та інших міст і сіл Запорізької області! У 2018 році в ефірі нашого регіону почав працювати новий телевізійний канал ALEX.UA. На цьому каналі ви можете слідкувати за новинами міста Запоріжжя та Запорізької області а також дивитись передачі пізнавального і розважального жанрів.

Мовлення телеканалу ALEX.UA здійснюється в цифровому форматі DVB-T2 в дециметровому діапазоні з ретрансляторів, розташованих в населених пунктах Запоріжжя, Мелітополь, Більмак, Оріхів, Бердянськ.

Для налаштування прийому телеканала ALEX.UA на Вашому телевізійному приймачі потрібна якісна дециметрова антена, антенний кабель, антенний підсилювач у разі значної відстані від найближчого ретранслятора та цифровий ефірний ресивер (приставка) формату DVB-T2. Антену треба обов’язково зорієнтувати у напрямку найближчого ретранслятора (для жителів Приморського району рекомендується напрямок на Більмак) та встановити на висоті на кілька метрів вище, ніж високі перешкоди в цьому напрямку задля досягнення стійкого надійного прийому. Після здійснення автоматичного налаштування цифрового ресивера телевізійний канал ALEX.UA з’явиться у списку знайдених цифрових телеканалів.

Приємного перегляду!

ВАЖНО
ТРК «АЛЕКС» расширяет границы своего вещания: смотрите нас на divan.tv и megogo.net.
Теперь АЛЕКС можно принимать на телевизорах с функцией Smart TV и на любых мобильных устройствах, подключившись к популярным онлайн-сервисам. Просыпайтесь с «АЛЕКСом», узнавайте актуальные новости, следите за гандбольными баталиями. Мы работаем для Вас!!!
ВАЖНО
СОЦИАЛЬНЫЙ СПЕЦПРОЕКТ
НОВЫЕ ТЕЛЕПЕРЕДАЧИ
СОЦИАЛЬНЫЕ ПРОЕКТЫ
СОЦИАЛЬНЫЕ ПРОЕКТЫ
ПРОЕКТЫ
ПРОЕКТЫ
Публикации по дате
«    Февраль 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28