В Запоріжжі виставка незвичайного художника

Давай знайдемо один одного. У галереї «Арт-L» відкрилася виставка незвичайного художника – підлітка з особливими потребами, який бачить світ у яскравих кольорах.

У 16-річного Олексія Пришутова з дитинства підтвердився діагноз - аутизм. Незважаючи на це, хлопчина вже з трьох років почав співати, а трохи пізніше відчув жагу до малювання.Одного разу, побувавши у Музеї техніки Богуслаєва, Олексій висловив свої враження у картині, на якій намалював гвинтокрил. Моторівці привітали талановитого хлопчину.

-Очень приятно, что посетив музей техники Богуслаева, ты проникся сверхвековой историей нашего предприятия, нашего трудового коллектива и в порыве эмоций у тебя получилась такая прекрасная картина, на самом деле это очень приятно для каждого моторова. Это конечно несоизмеримо с твоей работой, но все таки частичку завода мы хотим оставить тебе – это вот такая модель вертолетика –это вертолет «Надия», поблагодарил Михайло Калганов, начальник молодіжного вiддiлу підприємства МОТОР СІЧ.

Серед інших картин – усе те, що художник бачив навколо під час подорожей, мрії або плани хлопця, захоплення, красиві місця, улюблені тварини.

Взагалі на виставці представлені роботи хлопця різних циклів. Пейзажний живопис, анiмалістика, улюблені теми художника – музика, рок-концерти, тварини.Бачити світ яскравим – такий лейтмотив творчості Олексія. І якщо ззовні хлопець не виказує емоції яскраво, його внутрішній світ наповнений ними.У Олексія широкий кругозір і феноменальна пам'ять, тому його картини так багатогранні за тематикою. Його картини прості, але вони дуже щирі і добрі, з дитячою безпосередністю бачення світу.

Виставку Олексія Пришутова «Давай знайдемо один одного» будуть демонструвати у галереї «Арт-L» до сімнадцятого липня.

11.07.18


 

Копирование материалов возможно только с прямой гиперссылкой на http://alextv.zp.ua. Цитирование в остальных СМИ - только с упоминанием в качестве первоисточника "Телекомпания "АЛЕКС".
Дивіться в цифровому ефірі телеканал ALEX.UA !

Шановні жителі Мелітополя, Бердянська, Токмака, Приморська та інших міст і сіл Запорізької області! У 2018 році в ефірі нашого регіону почав працювати новий телевізійний канал ALEX.UA. На цьому каналі ви можете слідкувати за новинами міста Запоріжжя та Запорізької області а також дивитись передачі пізнавального і розважального жанрів.

Мовлення телеканалу ALEX.UA здійснюється в цифровому форматі DVB-T2 в дециметровому діапазоні з ретрансляторів, розташованих в населених пунктах Запоріжжя, Мелітополь, Більмак, Оріхів, Бердянськ.

Для налаштування прийому телеканала ALEX.UA на Вашому телевізійному приймачі потрібна якісна дециметрова антена, антенний кабель, антенний підсилювач у разі значної відстані від найближчого ретранслятора та цифровий ефірний ресивер (приставка) формату DVB-T2. Антену треба обов’язково зорієнтувати у напрямку найближчого ретранслятора (для жителів Приморського району рекомендується напрямок на Більмак) та встановити на висоті на кілька метрів вище, ніж високі перешкоди в цьому напрямку задля досягнення стійкого надійного прийому. Після здійснення автоматичного налаштування цифрового ресивера телевізійний канал ALEX.UA з’явиться у списку знайдених цифрових телеканалів.

Приємного перегляду!

ВАЖНО
ТРК «АЛЕКС» расширяет границы своего вещания: смотрите нас на divan.tv и megogo.net.
Теперь АЛЕКС можно принимать на телевизорах с функцией Smart TV и на любых мобильных устройствах, подключившись к популярным онлайн-сервисам. Просыпайтесь с «АЛЕКСом», узнавайте актуальные новости, следите за гандбольными баталиями. Мы работаем для Вас!!!
ВАЖНО
СОЦИАЛЬНЫЙ СПЕЦПРОЕКТ
НОВЫЕ ТЕЛЕПЕРЕДАЧИ
СОЦИАЛЬНЫЕ ПРОЕКТЫ
СОЦИАЛЬНЫЕ ПРОЕКТЫ
ПРОЕКТЫ
ПРОЕКТЫ
Публикации по дате
«    Апрель 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30