У Запоріжжі мешканці однієї з вулиць протестували проти розміщення торгового об’єкту

         Ні новій торговій споруді. Мешканці однієї з вулиць Шевченківського району протестували проти розміщення торгового об’єкту, який, за думкою людей, зовсім недоречний на їх території. На відміну від дитячого майданчика.  

«Мы против строительства торговой точки, сделайте детям площадку» – красномовний надпис свідчить про небажання мешканців вулиці Мокрянської бачити біля своїх будинків новий торговий об’єкт. На цій території багато матусь з дітьми й не вистачає дитячого майданчика, кажуть місцеві мешканці. Тому коли почули, що тут планується встановити торговий павільйон, висловили невдоволення, адже занепокоєні, що поряд може з’явитися звичайна «наливайка».

       Власниця магазину поряд, яка раніше планувала зробити благоустрій прилеглої території, але не отримала дозвіл, каже – охоче підтримує людей та не вважає іншу бізнес-леді конкуренткою

       Як розповіли у Шевченківській райадміністрації, на цьому місці буде встановлена тимчасова споруда для торгівлі товарами народного споживання. Дозвіл на встановлення об’єкту та паспорт прив’язки був отриманий власницею у міському департаманті архітектури ще у грудні. У середині червня закінчується термiн виконання умов розміщення. І якщо через невдоволених мешканців цього не вдасться зробити, паспорт привязки буде анульовано.

       Але місцеві кажуть – ліпше так, і в перспективі будуть звертатися до міської влади щодо будівницва поряд з ними дитячого майданчика, який, за словами людей, їм дуже необхідний.

13.06.2018

 

Копирование материалов возможно только с прямой гиперссылкой на http://alextv.zp.ua. Цитирование в остальных СМИ - только с упоминанием в качестве первоисточника "Телекомпания "АЛЕКС".
Дивіться в цифровому ефірі телеканал ALEX.UA !

Шановні жителі Мелітополя, Бердянська, Токмака, Приморська та інших міст і сіл Запорізької області! У 2018 році в ефірі нашого регіону почав працювати новий телевізійний канал ALEX.UA. На цьому каналі ви можете слідкувати за новинами міста Запоріжжя та Запорізької області а також дивитись передачі пізнавального і розважального жанрів.

Мовлення телеканалу ALEX.UA здійснюється в цифровому форматі DVB-T2 в дециметровому діапазоні з ретрансляторів, розташованих в населених пунктах Запоріжжя, Мелітополь, Більмак, Оріхів, Бердянськ.

Для налаштування прийому телеканала ALEX.UA на Вашому телевізійному приймачі потрібна якісна дециметрова антена, антенний кабель, антенний підсилювач у разі значної відстані від найближчого ретранслятора та цифровий ефірний ресивер (приставка) формату DVB-T2. Антену треба обов’язково зорієнтувати у напрямку найближчого ретранслятора (для жителів Приморського району рекомендується напрямок на Більмак) та встановити на висоті на кілька метрів вище, ніж високі перешкоди в цьому напрямку задля досягнення стійкого надійного прийому. Після здійснення автоматичного налаштування цифрового ресивера телевізійний канал ALEX.UA з’явиться у списку знайдених цифрових телеканалів.

Приємного перегляду!

ВАЖНО
ТРК «АЛЕКС» расширяет границы своего вещания: смотрите нас на divan.tv и megogo.net.
Теперь АЛЕКС можно принимать на телевизорах с функцией Smart TV и на любых мобильных устройствах, подключившись к популярным онлайн-сервисам. Просыпайтесь с «АЛЕКСом», узнавайте актуальные новости, следите за гандбольными баталиями. Мы работаем для Вас!!!
ВАЖНО
СОЦИАЛЬНЫЙ СПЕЦПРОЕКТ
НОВЫЕ ТЕЛЕПЕРЕДАЧИ
СОЦИАЛЬНЫЕ ПРОЕКТЫ
СОЦИАЛЬНЫЕ ПРОЕКТЫ
ПРОЕКТЫ
ПРОЕКТЫ
Публикации по дате
«    Март 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31