!!! Этот сайт - архивный !!!

Новый сайт телеканала - ALEXUA.TV

Першочергові плани для покращення роботи правоохоронців у Запоріжжі

       Новий очільник Запорізьких правоохоронців Сергій Коміссаров дав першу прес-конференцію, на якій розказав про свої плани, щодо подальшої роботи.  

       Вже три тижні запорізьких правоохоронців очолює Сергій Коміссаров, колишній голова поліції Луганської області. За його словами в першу чергу потребує змін ставлення самих поліцейських до людей, потерпілих від злочинів. Як зазначив новий очільник - у нас дуже піклуються про злочинців, надають їм гарні умови та захист, в той час як потерпілим не приділяється належної уваги.

       Сергій Коміссаров, голова національної поліції у Запорізькій області: «Я не раз повторял и ещё раз повторюсь, в нашем уголовном процессе самая незащищённая категория это потерпевшие, вот так сложилось мы сейчас о подозреваемых, об обвиняемых печёмся на уровне Евросоюза, в СИЗО им создаются все условия, кормят их, паёк у ник как у солдат на фронте. А потерпевшие это вот как раз категория которая не защищена никем и вообщем мы будем помогать им жить».

         Розповів пан Коміссаров і по свою співпрацю із колишнім головою поліції Запорізької області. Він каже із Олегом Золотоношею знайомий вже давно, він детально розповів про слабкі місця та справжню кримінальну обстановку в області. Так за словами Сергія Коміссарова однією з головних проблем була і залишається величезна кількість незаконної зброї, що вивезена із зони АТО. І з цим планують боротися.

         За словами Сергія Коміссарова порівняно із його колишньою роботою плачевний також стан заробітних плат у запорізьких правоохоронців. Він каже, буде вимагати підвищення статків для своїх співробітників. Втім пан Коміссаров зазначив буде особисто стежити за тим, аби поліцейські належно виконували свої обов’язки. Якщо ж цього не буде, то він буде залучати до роботи своїх колишніх колег із Луганська, які цього потребують. Також а словами нового очільника плануються боротьба із розповсюдженням наркотиків і головне, підвищення довіри громади до правоохоронців.

 

Копирование материалов возможно только с прямой гиперссылкой на http://alextv.zp.ua. Цитирование в остальных СМИ - только с упоминанием в качестве первоисточника "Телекомпания "АЛЕКС".
Дивіться в цифровому ефірі телеканал ALEX.UA !

Шановні жителі Мелітополя, Бердянська, Токмака, Приморська та інших міст і сіл Запорізької області! У 2018 році в ефірі нашого регіону почав працювати новий телевізійний канал ALEX.UA. На цьому каналі ви можете слідкувати за новинами міста Запоріжжя та Запорізької області а також дивитись передачі пізнавального і розважального жанрів.

Мовлення телеканалу ALEX.UA здійснюється в цифровому форматі DVB-T2 в дециметровому діапазоні з ретрансляторів, розташованих в населених пунктах Запоріжжя, Мелітополь, Більмак, Оріхів, Бердянськ.

Для налаштування прийому телеканала ALEX.UA на Вашому телевізійному приймачі потрібна якісна дециметрова антена, антенний кабель, антенний підсилювач у разі значної відстані від найближчого ретранслятора та цифровий ефірний ресивер (приставка) формату DVB-T2. Антену треба обов’язково зорієнтувати у напрямку найближчого ретранслятора (для жителів Приморського району рекомендується напрямок на Більмак) та встановити на висоті на кілька метрів вище, ніж високі перешкоди в цьому напрямку задля досягнення стійкого надійного прийому. Після здійснення автоматичного налаштування цифрового ресивера телевізійний канал ALEX.UA з’явиться у списку знайдених цифрових телеканалів.

Приємного перегляду!

ВАЖНО
ТРК «АЛЕКС» расширяет границы своего вещания: смотрите нас на divan.tv и megogo.net.
Теперь АЛЕКС можно принимать на телевизорах с функцией Smart TV и на любых мобильных устройствах, подключившись к популярным онлайн-сервисам. Просыпайтесь с «АЛЕКСом», узнавайте актуальные новости, следите за гандбольными баталиями. Мы работаем для Вас!!!
ВАЖНО
СОЦИАЛЬНЫЙ СПЕЦПРОЕКТ
НОВЫЕ ТЕЛЕПЕРЕДАЧИ
СОЦИАЛЬНЫЕ ПРОЕКТЫ
СОЦИАЛЬНЫЕ ПРОЕКТЫ
ПРОЕКТЫ
ПРОЕКТЫ
Публикации по дате
«    Февраль 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29