!!! Этот сайт - архивный !!!

Новый сайт телеканала - ALEXUA.TV

Оплата по кредиту которого нет. Финансовая компания вымогает не существующий долг у жительницы Запорожья

     До редакції «АЛЕКС-ІНФОРМ» звернулася жінка яка каже, фінансова компанія надсилає їй листи із вимогами сплатити кредит до якого вона не має відношення.   

     Історія Світлани - майже детектив. Жінка отримувала заробітну платню через банк «Фінанси та кредит», якого наразі вже не існує. Після звільнення ж картку закривати не стала та вже і забула про неї, втім через п’ять років почала отримувати телефонні погрози та листи вже з іншої фінансової компанії – «Кредит – Капітал». У листах зазначається – жінці треба заплатити кредит взятий у банку «Фінанси і кредит», який Світлана каже – ніколи в житті не брала. Жінка також розповіла, їй дзвонять пізно в вечорі та погрожують приїхати і почати обшук її майна, а також притягнути її до суду за невиплату грошей.

      Світлана також каже – такі листи та погрози приходять не тільки їй, але і її знайомим, що теж мали зарплатні карти у банку «Фінанси та Кредит». У компанії «Кредит – Капітал», що надсилає листи, нам відповіли - жінка дійсно має заборгованість, яку їй доведеться сплачувати. Світлана ж каже, хоча сума, яку їй вказали сплатити невелика (трохи більше 300 гривень), платити по кредиту який не має до неї відношення вона не стане.

       На жаль, ситуація,в якій опинилася Світлана не одиничний випадок в Україні, адже із плутаниною у банках та вимаганням грошей стикалося чимало громадян. Втім хто повинен за це відповідати залишається загадкою.

23.05.2018

Копирование материалов возможно только с прямой гиперссылкой на http://alextv.zp.ua. Цитирование в остальных СМИ - только с упоминанием в качестве первоисточника "Телекомпания "АЛЕКС".
Дивіться в цифровому ефірі телеканал ALEX.UA !

Шановні жителі Мелітополя, Бердянська, Токмака, Приморська та інших міст і сіл Запорізької області! У 2018 році в ефірі нашого регіону почав працювати новий телевізійний канал ALEX.UA. На цьому каналі ви можете слідкувати за новинами міста Запоріжжя та Запорізької області а також дивитись передачі пізнавального і розважального жанрів.

Мовлення телеканалу ALEX.UA здійснюється в цифровому форматі DVB-T2 в дециметровому діапазоні з ретрансляторів, розташованих в населених пунктах Запоріжжя, Мелітополь, Більмак, Оріхів, Бердянськ.

Для налаштування прийому телеканала ALEX.UA на Вашому телевізійному приймачі потрібна якісна дециметрова антена, антенний кабель, антенний підсилювач у разі значної відстані від найближчого ретранслятора та цифровий ефірний ресивер (приставка) формату DVB-T2. Антену треба обов’язково зорієнтувати у напрямку найближчого ретранслятора (для жителів Приморського району рекомендується напрямок на Більмак) та встановити на висоті на кілька метрів вище, ніж високі перешкоди в цьому напрямку задля досягнення стійкого надійного прийому. Після здійснення автоматичного налаштування цифрового ресивера телевізійний канал ALEX.UA з’явиться у списку знайдених цифрових телеканалів.

Приємного перегляду!

ВАЖНО
ТРК «АЛЕКС» расширяет границы своего вещания: смотрите нас на divan.tv и megogo.net.
Теперь АЛЕКС можно принимать на телевизорах с функцией Smart TV и на любых мобильных устройствах, подключившись к популярным онлайн-сервисам. Просыпайтесь с «АЛЕКСом», узнавайте актуальные новости, следите за гандбольными баталиями. Мы работаем для Вас!!!
ВАЖНО
СОЦИАЛЬНЫЙ СПЕЦПРОЕКТ
НОВЫЕ ТЕЛЕПЕРЕДАЧИ
СОЦИАЛЬНЫЕ ПРОЕКТЫ
СОЦИАЛЬНЫЕ ПРОЕКТЫ
ПРОЕКТЫ
ПРОЕКТЫ
Публикации по дате
«    Февраль 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29