Запорізьке ДП «ЗМКБ ІВЧЕНКО-ПРОГРЕС» відзначає 73 річницю із дня свого заснування

 

        73 роки серед лідерів авіадвигунобудування України. У цей святковий день двері підприємства відчинили для усіх охочих побачити як виготовляються двигуни.

        Коли ще б у цехах підприємства можна було б побачити стільки дітей та повітряних кульок. Підприємство «ЗМКБ ІВЧЕНКО-ПРОГРЕС» відзначає 73-ю річницю із дня свого заснування. Із самого ранку біля центральної прохідної лунає музика, і до входу поспішають працівники підприємства разом зі своїми родинами, учні навчальних закладів та інші гості.

       Напевно, саме любов до авіації є головним двигуном прогресу цього підприємства. Директор ДП «ІВЧЕНКО-ПРОГРЕС» Ігор Кравченко підтверджує: розвиток авіації у нашій державі відбувається завдяки небайдужим до своєї справи людям.

        За 73 роки на «ІВЧЕНКО-ПРОГРЕС» створили 60 типів та модифікацій авіаційних газотурбиних двигунів для літаків і гвинтокрилів цивільного та військового призначення, більш ніж 20 типів і модифікацій газотурбиних двигунів для промислового застосування. Останній рік підприємство займалося розробкою документації для двигуна АІ-28 і тепер разом з підприємством «МОТОР СІЧ» почали підготовку до виготовлення на нього деталей та вузлів.

18.05.2018

 

Копирование материалов возможно только с прямой гиперссылкой на http://alextv.zp.ua. Цитирование в остальных СМИ - только с упоминанием в качестве первоисточника "Телекомпания "АЛЕКС".
Дивіться в цифровому ефірі телеканал ALEX.UA !

Шановні жителі Мелітополя, Бердянська, Токмака, Приморська та інших міст і сіл Запорізької області! У 2018 році в ефірі нашого регіону почав працювати новий телевізійний канал ALEX.UA. На цьому каналі ви можете слідкувати за новинами міста Запоріжжя та Запорізької області а також дивитись передачі пізнавального і розважального жанрів.

Мовлення телеканалу ALEX.UA здійснюється в цифровому форматі DVB-T2 в дециметровому діапазоні з ретрансляторів, розташованих в населених пунктах Запоріжжя, Мелітополь, Більмак, Оріхів, Бердянськ.

Для налаштування прийому телеканала ALEX.UA на Вашому телевізійному приймачі потрібна якісна дециметрова антена, антенний кабель, антенний підсилювач у разі значної відстані від найближчого ретранслятора та цифровий ефірний ресивер (приставка) формату DVB-T2. Антену треба обов’язково зорієнтувати у напрямку найближчого ретранслятора (для жителів Приморського району рекомендується напрямок на Більмак) та встановити на висоті на кілька метрів вище, ніж високі перешкоди в цьому напрямку задля досягнення стійкого надійного прийому. Після здійснення автоматичного налаштування цифрового ресивера телевізійний канал ALEX.UA з’явиться у списку знайдених цифрових телеканалів.

Приємного перегляду!

ВАЖНО
ТРК «АЛЕКС» расширяет границы своего вещания: смотрите нас на divan.tv и megogo.net.
Теперь АЛЕКС можно принимать на телевизорах с функцией Smart TV и на любых мобильных устройствах, подключившись к популярным онлайн-сервисам. Просыпайтесь с «АЛЕКСом», узнавайте актуальные новости, следите за гандбольными баталиями. Мы работаем для Вас!!!
ВАЖНО
СОЦИАЛЬНЫЙ СПЕЦПРОЕКТ
НОВЫЕ ТЕЛЕПЕРЕДАЧИ
СОЦИАЛЬНЫЕ ПРОЕКТЫ
СОЦИАЛЬНЫЕ ПРОЕКТЫ
ПРОЕКТЫ
ПРОЕКТЫ
Публикации по дате
«    Январь 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31