Проблеми розвитку теле-і радіомовлення в Запорізькій області

          Вимкнення аналогового ТВ, вітчизняний кінематограф і регіональні телекомпанії, штрафи за не дотримання норм мовлення українською. Про це і не тільки говорили під час зустрічі з головою Національної ради з питань телебачення і радіомовлення Юрієм Артеменко керівники запорізьких компаній.   

        Головною новиною, яку повідомив запорізьким медійникам голова Нацради з питань телебачення і радіомовлення, це те, що він отримав проект розпорядження кабміну про вимкнення аналогового ТВ з 1 липня поточного року. Юрій Артеменко назвав кілька переваг цього кроку.

         Нарешті, є компанії, які мовлять і в цифрі, і в аналогу, і вони платять двічі. Перехід на цифру зменшить їхні витрати. Натомість головна проблема – це регіональні компанії. Не всі з них отримають можливість виходити в ефір у цифрі, адже їхня кількість значно перевищує кількість наявних частот – чотири на область. Таким чином вони змушені будуть або переходити на супутник чи кабель, або домовлятися з тими, у кого є частота, або взагалі припиняти діяльність.

        Зазначимо, що телекомпанії «АЛЕКС» це не загрожує. Також голова нацради звернув увагу на виконання вимог до мовлення на теле- і радіоканалах у дні трауру, жалоби та пам’яті і підкреслив, що контролюючий орган буде й надалі слідкувати за відповідністю мовних квот. Адже з жовтня всі мають мовити винятково і повністю українською мовою, а штраф за порушення становитиме 5 відсотків від ліцензійного збору. Крім цього Юрій Артеменко закликав запорізькі телеканали пропонувати свої проекти Українському культурному фонду і держагентству з питань кіно, загальний бюджет яких на сьогодні склав мільярд двісті мільйонів гривень.

18.05.2018

 

Копирование материалов возможно только с прямой гиперссылкой на http://alextv.zp.ua. Цитирование в остальных СМИ - только с упоминанием в качестве первоисточника "Телекомпания "АЛЕКС".
Дивіться в цифровому ефірі телеканал ALEX.UA !

Шановні жителі Мелітополя, Бердянська, Токмака, Приморська та інших міст і сіл Запорізької області! У 2018 році в ефірі нашого регіону почав працювати новий телевізійний канал ALEX.UA. На цьому каналі ви можете слідкувати за новинами міста Запоріжжя та Запорізької області а також дивитись передачі пізнавального і розважального жанрів.

Мовлення телеканалу ALEX.UA здійснюється в цифровому форматі DVB-T2 в дециметровому діапазоні з ретрансляторів, розташованих в населених пунктах Запоріжжя, Мелітополь, Більмак, Оріхів, Бердянськ.

Для налаштування прийому телеканала ALEX.UA на Вашому телевізійному приймачі потрібна якісна дециметрова антена, антенний кабель, антенний підсилювач у разі значної відстані від найближчого ретранслятора та цифровий ефірний ресивер (приставка) формату DVB-T2. Антену треба обов’язково зорієнтувати у напрямку найближчого ретранслятора (для жителів Приморського району рекомендується напрямок на Більмак) та встановити на висоті на кілька метрів вище, ніж високі перешкоди в цьому напрямку задля досягнення стійкого надійного прийому. Після здійснення автоматичного налаштування цифрового ресивера телевізійний канал ALEX.UA з’явиться у списку знайдених цифрових телеканалів.

Приємного перегляду!

ВАЖНО
ТРК «АЛЕКС» расширяет границы своего вещания: смотрите нас на divan.tv и megogo.net.
Теперь АЛЕКС можно принимать на телевизорах с функцией Smart TV и на любых мобильных устройствах, подключившись к популярным онлайн-сервисам. Просыпайтесь с «АЛЕКСом», узнавайте актуальные новости, следите за гандбольными баталиями. Мы работаем для Вас!!!
ВАЖНО
СОЦИАЛЬНЫЙ СПЕЦПРОЕКТ
НОВЫЕ ТЕЛЕПЕРЕДАЧИ
СОЦИАЛЬНЫЕ ПРОЕКТЫ
СОЦИАЛЬНЫЕ ПРОЕКТЫ
ПРОЕКТЫ
ПРОЕКТЫ
Публикации по дате
«    Январь 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31