У Запоріжжі відбувся другий ІТ-семінар туру регіонального «Road Show»

          «Весняний бум 2018». Найінноваційніші та найефективніші інструменти просування товарів від відомих брендів ІТ-сегменту. Відвідувачі мали можливість познайомитися з унікальною інформацією, побачити новинки і флагманські розробки, а також отримати дієві поради щодо збільшення рівня продажів від керівників відомих брендів.  

       Це демонстраційна V-zone. Компанії, чия загальна вартість сягає 120 мільярдів доларів, а це більше ніж ВВП України, презентують останні новинки та унікальні розробки.

         Біля стендів AIRON, ColorWay, GoPro, Lenovo, Logitech, Motorola, Seasonic та SanDisk мабуть, найбільшу цікавість викладає преміальний сегмент.

         Та не менш цікавішим на «Весняному Бумі» було спілкування безпосередньо з представниками вендорів. Тут можна було почути не тільки прогнози щодо подальшого розвитку ІТ-сфери, а навіть взагалі людства. Головний висновок – щоб бути затребуваним у сучасному світі, треба не стояти на місці, а щохвилини вчитися та пізнавати нове. Тож мабуть після цього «Весняного Буму» кожен з відвідувачів пішов наповнений новими ідеями, зв’язками та енергією майбутнього, яке вже поруч.

18.05.2018

Копирование материалов возможно только с прямой гиперссылкой на http://alextv.zp.ua. Цитирование в остальных СМИ - только с упоминанием в качестве первоисточника "Телекомпания "АЛЕКС".
Дивіться в цифровому ефірі телеканал ALEX.UA !

Шановні жителі Мелітополя, Бердянська, Токмака, Приморська та інших міст і сіл Запорізької області! У 2018 році в ефірі нашого регіону почав працювати новий телевізійний канал ALEX.UA. На цьому каналі ви можете слідкувати за новинами міста Запоріжжя та Запорізької області а також дивитись передачі пізнавального і розважального жанрів.

Мовлення телеканалу ALEX.UA здійснюється в цифровому форматі DVB-T2 в дециметровому діапазоні з ретрансляторів, розташованих в населених пунктах Запоріжжя, Мелітополь, Більмак, Оріхів, Бердянськ.

Для налаштування прийому телеканала ALEX.UA на Вашому телевізійному приймачі потрібна якісна дециметрова антена, антенний кабель, антенний підсилювач у разі значної відстані від найближчого ретранслятора та цифровий ефірний ресивер (приставка) формату DVB-T2. Антену треба обов’язково зорієнтувати у напрямку найближчого ретранслятора (для жителів Приморського району рекомендується напрямок на Більмак) та встановити на висоті на кілька метрів вище, ніж високі перешкоди в цьому напрямку задля досягнення стійкого надійного прийому. Після здійснення автоматичного налаштування цифрового ресивера телевізійний канал ALEX.UA з’явиться у списку знайдених цифрових телеканалів.

Приємного перегляду!

ВАЖНО
ТРК «АЛЕКС» расширяет границы своего вещания: смотрите нас на divan.tv и megogo.net.
Теперь АЛЕКС можно принимать на телевизорах с функцией Smart TV и на любых мобильных устройствах, подключившись к популярным онлайн-сервисам. Просыпайтесь с «АЛЕКСом», узнавайте актуальные новости, следите за гандбольными баталиями. Мы работаем для Вас!!!
ВАЖНО
СОЦИАЛЬНЫЙ СПЕЦПРОЕКТ
НОВЫЕ ТЕЛЕПЕРЕДАЧИ
СОЦИАЛЬНЫЕ ПРОЕКТЫ
СОЦИАЛЬНЫЕ ПРОЕКТЫ
ПРОЕКТЫ
ПРОЕКТЫ
Публикации по дате
«    Январь 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31