У Запорізькому регіоні відбулась конференція ім. А.Ф. Можайського

 

       Щорічна конференція Можайського, на якій молоді вчені презентували свої наукові здобутки, відбулася у Запорізькому регіоні. Її відкриття походило на підприємстві «МОТОР СІЧ», а нагородження переможців на узбережжі Азовського моря на базі «Прибой». Як відбувався обмін думками, бачили наші кореспонденти.  

Ця конференція носить ім’я Олександра Можайського не даремно, саме він першим у світі сконструював аероплан, на якому піднявся у повітря. Відкриття наукового заходу відбулося на початку тижня на підприємстві «МОТОР СІЧ», яке є його організатором.

       У конференції цього року взяли участь понад 120 молодих вчених із різних областей, зокрема, співробітники підприємства «МОТОР СІЧ» та «ПРОГРЕС», а також студенти Запорізького національного технічного університету і Харківського авіаційного інституту. Учасники підготували доповіді про новації у сфері авіаційного будівництва.

       Ця конференція вже стала справжньою науковою традицією і відбувається в 11-те. За словами ж президента АТ «МОТОР СІЧ» Вячеслава Богуслаєва, що відкривав захід, саме молодь є надією та майбутнім авіабудівництва, тому треба докладати максимум зусиль аби сприяти її науковому розвитку саме в України, і не допускати відтік молодих вчених закордон. Також Вячеслав Богуслаєв зазначив: для молоді ця конференція не пройде даремно, а наукові здобутки не будуть загублені. Їх опублікують у збірці матеріалів конференції, яка стане для багатьох першою сходинкою у велику науку.

      На відкритті конференції були присутні також ректори ЗНТУ та ХАІ, директор ДП «ІВЧЕНКО-ПРОГРЕС», студенти та співробітники яких взяли участь у науковому заході .

       Тож ця конференція не тільки дає можливість розвитку для молодих вчених, але і відкриває нові шляхи вирішення основних проблем у сфері авіаційного будівництва. В цьому ж році продемонструвати наукові здобутки зібралися студенти і співробітники більше 10-ми підприємств зі всієї України. Організатори кажуть, бажають аби з кожним роком це число тільки збільшувалося.

 18.05.2018

 

Копирование материалов возможно только с прямой гиперссылкой на http://alextv.zp.ua. Цитирование в остальных СМИ - только с упоминанием в качестве первоисточника "Телекомпания "АЛЕКС".
Дивіться в цифровому ефірі телеканал ALEX.UA !

Шановні жителі Мелітополя, Бердянська, Токмака, Приморська та інших міст і сіл Запорізької області! У 2018 році в ефірі нашого регіону почав працювати новий телевізійний канал ALEX.UA. На цьому каналі ви можете слідкувати за новинами міста Запоріжжя та Запорізької області а також дивитись передачі пізнавального і розважального жанрів.

Мовлення телеканалу ALEX.UA здійснюється в цифровому форматі DVB-T2 в дециметровому діапазоні з ретрансляторів, розташованих в населених пунктах Запоріжжя, Мелітополь, Більмак, Оріхів, Бердянськ.

Для налаштування прийому телеканала ALEX.UA на Вашому телевізійному приймачі потрібна якісна дециметрова антена, антенний кабель, антенний підсилювач у разі значної відстані від найближчого ретранслятора та цифровий ефірний ресивер (приставка) формату DVB-T2. Антену треба обов’язково зорієнтувати у напрямку найближчого ретранслятора (для жителів Приморського району рекомендується напрямок на Більмак) та встановити на висоті на кілька метрів вище, ніж високі перешкоди в цьому напрямку задля досягнення стійкого надійного прийому. Після здійснення автоматичного налаштування цифрового ресивера телевізійний канал ALEX.UA з’явиться у списку знайдених цифрових телеканалів.

Приємного перегляду!

ВАЖНО
ТРК «АЛЕКС» расширяет границы своего вещания: смотрите нас на divan.tv и megogo.net.
Теперь АЛЕКС можно принимать на телевизорах с функцией Smart TV и на любых мобильных устройствах, подключившись к популярным онлайн-сервисам. Просыпайтесь с «АЛЕКСом», узнавайте актуальные новости, следите за гандбольными баталиями. Мы работаем для Вас!!!
ВАЖНО
СОЦИАЛЬНЫЙ СПЕЦПРОЕКТ
НОВЫЕ ТЕЛЕПЕРЕДАЧИ
СОЦИАЛЬНЫЕ ПРОЕКТЫ
СОЦИАЛЬНЫЕ ПРОЕКТЫ
ПРОЕКТЫ
ПРОЕКТЫ
Публикации по дате
«    Январь 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31