Аварийные деревья в Запорожье

      Гілка старої тополі впала на будинок, пошкодивши балкон та приземлившись на пішохідній зоні. Чому не обрізають аварійне дерево, аби уникнути подібних наслідків, розпитали наші журналісти.  

Будинок по вулиці Південноукраїнська розташований в самому центрі міста Запоріжжя. Тут чимало великих старих тополь.

       Після інциденту жінка стала не на жарт перейматися, адже гілка, що пошкодила її майно, не єдина небезпечна на старому дереві. Ще одна нависає над лінією електропередач, інша – над дахом будинку. Втім і та що впала і ті що залишились – не сухостій, а зелене гілля, тож комунальники видалити ці гілки відмовились.

        Тетяна Лагута вперше в житті зіткнулася з роботою комунальних служб міста, тож не перестає дивуватися. Втім чимало запоріжців вже не дивуються, роками ведуть листування з комунальниками щодо вирішення тих чи інших питань. І завжди знаходиться офіційний привід, який суперечить здоровому глузду.

         Небезпечне зелене дерево не видалять, бо воно зелене, заміну даху проводять в сезон дощів, бо тендер затягнувся, нові робочі ліфти місяцями не вводять в експлуатацію, через проблеми з документами. Загалом – все для людей.

18.05.2018

 

Копирование материалов возможно только с прямой гиперссылкой на http://alextv.zp.ua. Цитирование в остальных СМИ - только с упоминанием в качестве первоисточника "Телекомпания "АЛЕКС".
Дивіться в цифровому ефірі телеканал ALEX.UA !

Шановні жителі Мелітополя, Бердянська, Токмака, Приморська та інших міст і сіл Запорізької області! У 2018 році в ефірі нашого регіону почав працювати новий телевізійний канал ALEX.UA. На цьому каналі ви можете слідкувати за новинами міста Запоріжжя та Запорізької області а також дивитись передачі пізнавального і розважального жанрів.

Мовлення телеканалу ALEX.UA здійснюється в цифровому форматі DVB-T2 в дециметровому діапазоні з ретрансляторів, розташованих в населених пунктах Запоріжжя, Мелітополь, Більмак, Оріхів, Бердянськ.

Для налаштування прийому телеканала ALEX.UA на Вашому телевізійному приймачі потрібна якісна дециметрова антена, антенний кабель, антенний підсилювач у разі значної відстані від найближчого ретранслятора та цифровий ефірний ресивер (приставка) формату DVB-T2. Антену треба обов’язково зорієнтувати у напрямку найближчого ретранслятора (для жителів Приморського району рекомендується напрямок на Більмак) та встановити на висоті на кілька метрів вище, ніж високі перешкоди в цьому напрямку задля досягнення стійкого надійного прийому. Після здійснення автоматичного налаштування цифрового ресивера телевізійний канал ALEX.UA з’явиться у списку знайдених цифрових телеканалів.

Приємного перегляду!

ВАЖНО
ТРК «АЛЕКС» расширяет границы своего вещания: смотрите нас на divan.tv и megogo.net.
Теперь АЛЕКС можно принимать на телевизорах с функцией Smart TV и на любых мобильных устройствах, подключившись к популярным онлайн-сервисам. Просыпайтесь с «АЛЕКСом», узнавайте актуальные новости, следите за гандбольными баталиями. Мы работаем для Вас!!!
ВАЖНО
СОЦИАЛЬНЫЙ СПЕЦПРОЕКТ
НОВЫЕ ТЕЛЕПЕРЕДАЧИ
СОЦИАЛЬНЫЕ ПРОЕКТЫ
СОЦИАЛЬНЫЕ ПРОЕКТЫ
ПРОЕКТЫ
ПРОЕКТЫ
Публикации по дате
«    Январь 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31