У Запоріжжі відкрили виставку робіт українських художників, які зобразили нежіночі професії

       У Запоріжжі відкрили виставку робіт українських художників, які зобразили професії, що вважаються нежіночими.  

Створення цієї експозиції почалося у 2016 році, коли було оголошено конкурс для художників на створення візуальних зображень професій, що вважаються у суспільстві та законодавчо нежіночими. З 74 робіт обрали 23 найкращих та презентували їх спочатку у Верховній раді України, а потім у Міністерстві охорони здоров’я і резиденції представниці Великобританії Джудіт Гоф. На малюнках можна побачити не тільки професії, на які раніше не брали жінок, але і ставлення суспільства до жінки, яка займається "нежіночою" роботою.

 

       Мета виставки – привернути увагу суспільства, а також законотворців до питання виокремлення нежіночих професій. А їх до створення цієї виставки офіційно налічувалося 450. Тож, організатори досягли своєї мети: у грудні 2017 року МОЗ скасувало наказ № 256, який забороняв 450 професій для жінок. А тепер ця виставка їздить по містах України, щоб нагадати суспільству, про те, що кожен може обирати собі професію до душі, не керуючись заборонами. У Запоріжжі цю експозицію презентували у міському центрі зайнятості.

          За словами заступника директора Запорізького міського центру зайнятості Ольги Сохач, нерідко траплялися випадки, коли жінок на роботу не брали через їхню стать. Наприклад, на вакансії на металургійні підприємства. Скасування заборони надало жінкам більше можливостей. Хоча, звісно, жінки частіше влаштовуються на традиційно жіночі професії, каже вона, продавцями товарів, менеджерами, секретарями.

          Тож, організатори виставки у Запоріжжі сподіваються, що вона хоча б трохи допоможе змінити погляд на професії тим, хто відвідує міський центр зайнятості.

17.05.2018

 

Копирование материалов возможно только с прямой гиперссылкой на http://alextv.zp.ua. Цитирование в остальных СМИ - только с упоминанием в качестве первоисточника "Телекомпания "АЛЕКС".
Дивіться в цифровому ефірі телеканал ALEX.UA !

Шановні жителі Мелітополя, Бердянська, Токмака, Приморська та інших міст і сіл Запорізької області! У 2018 році в ефірі нашого регіону почав працювати новий телевізійний канал ALEX.UA. На цьому каналі ви можете слідкувати за новинами міста Запоріжжя та Запорізької області а також дивитись передачі пізнавального і розважального жанрів.

Мовлення телеканалу ALEX.UA здійснюється в цифровому форматі DVB-T2 в дециметровому діапазоні з ретрансляторів, розташованих в населених пунктах Запоріжжя, Мелітополь, Більмак, Оріхів, Бердянськ.

Для налаштування прийому телеканала ALEX.UA на Вашому телевізійному приймачі потрібна якісна дециметрова антена, антенний кабель, антенний підсилювач у разі значної відстані від найближчого ретранслятора та цифровий ефірний ресивер (приставка) формату DVB-T2. Антену треба обов’язково зорієнтувати у напрямку найближчого ретранслятора (для жителів Приморського району рекомендується напрямок на Більмак) та встановити на висоті на кілька метрів вище, ніж високі перешкоди в цьому напрямку задля досягнення стійкого надійного прийому. Після здійснення автоматичного налаштування цифрового ресивера телевізійний канал ALEX.UA з’явиться у списку знайдених цифрових телеканалів.

Приємного перегляду!

ВАЖНО
ТРК «АЛЕКС» расширяет границы своего вещания: смотрите нас на divan.tv и megogo.net.
Теперь АЛЕКС можно принимать на телевизорах с функцией Smart TV и на любых мобильных устройствах, подключившись к популярным онлайн-сервисам. Просыпайтесь с «АЛЕКСом», узнавайте актуальные новости, следите за гандбольными баталиями. Мы работаем для Вас!!!
ВАЖНО
СОЦИАЛЬНЫЙ СПЕЦПРОЕКТ
НОВЫЕ ТЕЛЕПЕРЕДАЧИ
СОЦИАЛЬНЫЕ ПРОЕКТЫ
СОЦИАЛЬНЫЕ ПРОЕКТЫ
ПРОЕКТЫ
ПРОЕКТЫ
Публикации по дате
«    Январь 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31