Як у Запоріжжі жінкам зберегти своє здоров'я. Поради лікаря

         Гінекологи-мамологи попереджають: багато серйозних жіночих проблем спровоковані щоденними розладами, нестабільністю психологічного стану і дрібними, але запущеними недугами. Саме тому раннє виявлення хвороби - це вже половина успіху боротьби з нею.  

         На сьогоднішній день досить велика кількість жінок від 18 до 45 років звертаються до фахівців з мастопатією молочних залоз. Пік захворюваності припадає на вік 30-35 років. Про прояви недуги нам розповіла акушер-гінеколог-мамолог «Клініки МОТОР СІЧ» Ксенія Маргелова.

          Акушер-гінеколог, мамолог «Клініки МОТОР СІЧ» Ксенія Маргелова: «С точки зрения физиологии женского организма легко объяснить развитие мастопатии. В женском организме синтезируется множество гормонов, но гормоны, которые регулируют менструальный цикл – это эстроген и прогестерон. Эти два гормона и влияют на ткани молочных желез. В первую фазу менструального цикла синтезируется гормон эстроген, который усиливает размножение тканей в молочных железах. Во вторую фазу синтезируется – прогестерон, он тормозит действие эстрогена, и тормозит процессы разрастания тканей. Под воздействием различных факторов нарушается синтез этих гормонов, в результате избыточного разрастания тканей и возникает мастопатия».

      Крім гормонального порушення, в розвитку мастопатії велику роль відіграють запальні процеси жіночої статевої сфери, порушення функцій щитовидної залози, спадкова схильність, травми молочних залоз, зокрема, носіння тісного бюстгальтера. Психічні порушення - стреси, депресії. Зловживання шкідливими звичками: алкоголь, куріння. І нестача йоду в організмі. За словами Ксенії Маргелової важливо розуміти, що мамологія - це такий клінічний напрямок, який об'єднує в процесі лікування фахівців кількох напрямків.

        Дуже важливу роль при виявленні хвороби відіграє само обстеження. Кожна жінка, незалежно від віку, щомісяця повинна проводити само обстеження - пальпацію. І при виявленні найменших змін в структурі молочних залоз - звертатися до фахівця.

        Якщо у Вас є питання до акушера-гінеколога, мамолога «Клініки МОТОР СІЧ» Ксенії Маргелової, то телефонуйте в студію прямого ефіру програми «Лікар он-лайн», на телеканалі «АЛЕКС», сьогодні відразу після випуску новин о 20:00.

Студійні номера: (213-01-09 та 213-91-48) Повтор програми - 18 травня о 9:00 та 21 травня - о 15.00.

17.05.2018

 

Копирование материалов возможно только с прямой гиперссылкой на http://alextv.zp.ua. Цитирование в остальных СМИ - только с упоминанием в качестве первоисточника "Телекомпания "АЛЕКС".
Дивіться в цифровому ефірі телеканал ALEX.UA !

Шановні жителі Мелітополя, Бердянська, Токмака, Приморська та інших міст і сіл Запорізької області! У 2018 році в ефірі нашого регіону почав працювати новий телевізійний канал ALEX.UA. На цьому каналі ви можете слідкувати за новинами міста Запоріжжя та Запорізької області а також дивитись передачі пізнавального і розважального жанрів.

Мовлення телеканалу ALEX.UA здійснюється в цифровому форматі DVB-T2 в дециметровому діапазоні з ретрансляторів, розташованих в населених пунктах Запоріжжя, Мелітополь, Більмак, Оріхів, Бердянськ.

Для налаштування прийому телеканала ALEX.UA на Вашому телевізійному приймачі потрібна якісна дециметрова антена, антенний кабель, антенний підсилювач у разі значної відстані від найближчого ретранслятора та цифровий ефірний ресивер (приставка) формату DVB-T2. Антену треба обов’язково зорієнтувати у напрямку найближчого ретранслятора (для жителів Приморського району рекомендується напрямок на Більмак) та встановити на висоті на кілька метрів вище, ніж високі перешкоди в цьому напрямку задля досягнення стійкого надійного прийому. Після здійснення автоматичного налаштування цифрового ресивера телевізійний канал ALEX.UA з’явиться у списку знайдених цифрових телеканалів.

Приємного перегляду!

ВАЖНО
ТРК «АЛЕКС» расширяет границы своего вещания: смотрите нас на divan.tv и megogo.net.
Теперь АЛЕКС можно принимать на телевизорах с функцией Smart TV и на любых мобильных устройствах, подключившись к популярным онлайн-сервисам. Просыпайтесь с «АЛЕКСом», узнавайте актуальные новости, следите за гандбольными баталиями. Мы работаем для Вас!!!
ВАЖНО
СОЦИАЛЬНЫЙ СПЕЦПРОЕКТ
НОВЫЕ ТЕЛЕПЕРЕДАЧИ
СОЦИАЛЬНЫЕ ПРОЕКТЫ
СОЦИАЛЬНЫЕ ПРОЕКТЫ
ПРОЕКТЫ
ПРОЕКТЫ
Публикации по дате
«    Январь 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31