У Гуляйполі відкрито колегіум, оновлений за підтримки Уряду Німеччини

 

      У Гуляйполі відкрито колегіум, оновлений за підтримки Уряду Німеччини. Ремонт було проведено в рамках проекту Ініціативи інфраструктурної програми для України, що виконується німецьким товариством міжнародного співробітництва GIZ за дорученням Уряду Німеччини у співпраці з Гуляйпільською районною державною адміністрацією.  

      Колегіум у Гуляйполі став прикладом плідної допомоги з боку уряду Німеччини. До цього заклад не бачив ремонту з 1972 року. Між тим, колегіум є школою нового типу з поглибленим вивченням української та трьох іноземних мов, а також комп’ютерних наук. Не менш потужною є спортивна складова - протягом п’яти років учні є переможцями районних спартакіад з волейболу та баскетболу. На етапі відбору школи до ремонту за підтримки німецького уряду був урахований незадовільний технічний стан будівлі колегіуму, а проект реконструкції був розроблений з акцентом на енергозбереження.

      Класи та їдальня обладнані сучасними меблями, є тренінговий кабінет та тренажерний зал. На сьогодні у колегіумі «Лідер» навчається 488 дітей, із них 12 переселенців. Саме в рамках програми «Розвиток соціальної інфраструктури у зв’язку зі збільшенням кількості внутрішньо переміщених осіб» з*явилась можливість вкласти гроші у ремонт колегіуму у Гуляйполі.

     Загалом у державі реалізується більше тисячі проектів GIZ, спрямованих на підтримку вимушених переселенців, у тому числі в Запорізькій області. Крім того, пріоритетними напрямами співпраці Німеччини з Україною є ефективне державне врядування, енергоефективність та сталий економічний розвиток.

17.05.2018

 

 

Копирование материалов возможно только с прямой гиперссылкой на http://alextv.zp.ua. Цитирование в остальных СМИ - только с упоминанием в качестве первоисточника "Телекомпания "АЛЕКС".
Дивіться в цифровому ефірі телеканал ALEX.UA !

Шановні жителі Мелітополя, Бердянська, Токмака, Приморська та інших міст і сіл Запорізької області! У 2018 році в ефірі нашого регіону почав працювати новий телевізійний канал ALEX.UA. На цьому каналі ви можете слідкувати за новинами міста Запоріжжя та Запорізької області а також дивитись передачі пізнавального і розважального жанрів.

Мовлення телеканалу ALEX.UA здійснюється в цифровому форматі DVB-T2 в дециметровому діапазоні з ретрансляторів, розташованих в населених пунктах Запоріжжя, Мелітополь, Більмак, Оріхів, Бердянськ.

Для налаштування прийому телеканала ALEX.UA на Вашому телевізійному приймачі потрібна якісна дециметрова антена, антенний кабель, антенний підсилювач у разі значної відстані від найближчого ретранслятора та цифровий ефірний ресивер (приставка) формату DVB-T2. Антену треба обов’язково зорієнтувати у напрямку найближчого ретранслятора (для жителів Приморського району рекомендується напрямок на Більмак) та встановити на висоті на кілька метрів вище, ніж високі перешкоди в цьому напрямку задля досягнення стійкого надійного прийому. Після здійснення автоматичного налаштування цифрового ресивера телевізійний канал ALEX.UA з’явиться у списку знайдених цифрових телеканалів.

Приємного перегляду!

ВАЖНО
ТРК «АЛЕКС» расширяет границы своего вещания: смотрите нас на divan.tv и megogo.net.
Теперь АЛЕКС можно принимать на телевизорах с функцией Smart TV и на любых мобильных устройствах, подключившись к популярным онлайн-сервисам. Просыпайтесь с «АЛЕКСом», узнавайте актуальные новости, следите за гандбольными баталиями. Мы работаем для Вас!!!
ВАЖНО
СОЦИАЛЬНЫЙ СПЕЦПРОЕКТ
НОВЫЕ ТЕЛЕПЕРЕДАЧИ
СОЦИАЛЬНЫЕ ПРОЕКТЫ
СОЦИАЛЬНЫЕ ПРОЕКТЫ
ПРОЕКТЫ
ПРОЕКТЫ
Публикации по дате
«    Январь 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31