Проблемна ситуація із вивезенням сміття у Запоріжжі

      Це питання розглянули під час наради в міськраді. Під час наради зауважили, що останнім часом в місті виникли збої з вивезенням сміття, в першу чергу, у приватному секторі. Представники профільного підприємства «Вельтум-Запоріжжя» зазначили, що працюють над поліпшенням ситуації.

        Ігор Бурчак, директор «Вельтум-Запоріжжя»: «…есть единственный проблемный вопрос – это то, что привлеченные водители не знают закоулков улиц и из квартала не добирают одну или две улицы, поэтому мы на сегодня работаем и просим горожан - есть у нас есть абон отдел и мы просим сообщать, мы стараемся, у нас всегда машины выезжают по адресам по районам и мы на седующий день добираем эту улицу».

       Також з 1 червня почнуть використовувати брендові пакети для вивезення сміття з приватного сектору. Їх надають тим, хто уклав договір на вивіз сміття і оплатив послугу. Отримати їх можна у квартальних або на самому підприємстві. З наступного тижня планують встановити додатково двісті тридцять нових контейнерів. Наразі з майже ста тридцяти кварталів приватного сектору відставання від графіку вивезення твердих побутових відходів є в чотирнадцяти. В основному, на один-три дня. До 19 травня на підприємстві «Вельтум-Запоріжжя» планують повністю увійти у графік в приватному секторі

      А ось до питання коригування тарифу, на якому акцентують увагу представники «Вельтум-Запоріжжя», повернуться, коли запоріжці переконаються у наданні якісної послуги, зазначив міський голова.

17.05.2018

 

Копирование материалов возможно только с прямой гиперссылкой на http://alextv.zp.ua. Цитирование в остальных СМИ - только с упоминанием в качестве первоисточника "Телекомпания "АЛЕКС".
Дивіться в цифровому ефірі телеканал ALEX.UA !

Шановні жителі Мелітополя, Бердянська, Токмака, Приморська та інших міст і сіл Запорізької області! У 2018 році в ефірі нашого регіону почав працювати новий телевізійний канал ALEX.UA. На цьому каналі ви можете слідкувати за новинами міста Запоріжжя та Запорізької області а також дивитись передачі пізнавального і розважального жанрів.

Мовлення телеканалу ALEX.UA здійснюється в цифровому форматі DVB-T2 в дециметровому діапазоні з ретрансляторів, розташованих в населених пунктах Запоріжжя, Мелітополь, Більмак, Оріхів, Бердянськ.

Для налаштування прийому телеканала ALEX.UA на Вашому телевізійному приймачі потрібна якісна дециметрова антена, антенний кабель, антенний підсилювач у разі значної відстані від найближчого ретранслятора та цифровий ефірний ресивер (приставка) формату DVB-T2. Антену треба обов’язково зорієнтувати у напрямку найближчого ретранслятора (для жителів Приморського району рекомендується напрямок на Більмак) та встановити на висоті на кілька метрів вище, ніж високі перешкоди в цьому напрямку задля досягнення стійкого надійного прийому. Після здійснення автоматичного налаштування цифрового ресивера телевізійний канал ALEX.UA з’явиться у списку знайдених цифрових телеканалів.

Приємного перегляду!

ВАЖНО
ТРК «АЛЕКС» расширяет границы своего вещания: смотрите нас на divan.tv и megogo.net.
Теперь АЛЕКС можно принимать на телевизорах с функцией Smart TV и на любых мобильных устройствах, подключившись к популярным онлайн-сервисам. Просыпайтесь с «АЛЕКСом», узнавайте актуальные новости, следите за гандбольными баталиями. Мы работаем для Вас!!!
ВАЖНО
СОЦИАЛЬНЫЙ СПЕЦПРОЕКТ
НОВЫЕ ТЕЛЕПЕРЕДАЧИ
СОЦИАЛЬНЫЕ ПРОЕКТЫ
СОЦИАЛЬНЫЕ ПРОЕКТЫ
ПРОЕКТЫ
ПРОЕКТЫ
Публикации по дате
«    Январь 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31