Учасники пленеру «Запорізький пейзаж-2018» відвідали музей техніки Богуслаєва

       Техніка «Мотору» надає натхнення митцям. У рамках пленеру «Запорізький пейзаж-2018» його учасники відвідали музей техніки Богуслаєва. 

 

Під час пленеру митцям намагаються показати все місто. Та який же «Запорізький пейзаж» без промислових підприємств.

      Тож сьогодні художники зі всієї України вирушають на екскурсію до музею техніки Богуслаєва. Насправді тут є чим здивувати навіть запорізьких авторів, бо не всі з них бували тут. У виставкових залах - весь шлях моторобудівного підприємства – від випуску першого авіаційного двигуна Дека до найсучасніших розробок. А разом з цим – уся історія вітчизняної авіації. Про кожний мотор можна розповідати годинами. Митці не тільки уважно слухають, але й роблять швидкі замальовки або фотографують.

      В подальшому все це може стати у нагоді при створенні робіт про сучасне Запоріжжя. Далі у митців по плану прогулянка вулицями старого Олександрівська, а у музеї готуються прийняти чергових відвідувачів, яких вже побувало там близько 300 тисяч.

16.05.2018

 

Копирование материалов возможно только с прямой гиперссылкой на http://alextv.zp.ua. Цитирование в остальных СМИ - только с упоминанием в качестве первоисточника "Телекомпания "АЛЕКС".
Дивіться в цифровому ефірі телеканал ALEX.UA !

Шановні жителі Мелітополя, Бердянська, Токмака, Приморська та інших міст і сіл Запорізької області! У 2018 році в ефірі нашого регіону почав працювати новий телевізійний канал ALEX.UA. На цьому каналі ви можете слідкувати за новинами міста Запоріжжя та Запорізької області а також дивитись передачі пізнавального і розважального жанрів.

Мовлення телеканалу ALEX.UA здійснюється в цифровому форматі DVB-T2 в дециметровому діапазоні з ретрансляторів, розташованих в населених пунктах Запоріжжя, Мелітополь, Більмак, Оріхів, Бердянськ.

Для налаштування прийому телеканала ALEX.UA на Вашому телевізійному приймачі потрібна якісна дециметрова антена, антенний кабель, антенний підсилювач у разі значної відстані від найближчого ретранслятора та цифровий ефірний ресивер (приставка) формату DVB-T2. Антену треба обов’язково зорієнтувати у напрямку найближчого ретранслятора (для жителів Приморського району рекомендується напрямок на Більмак) та встановити на висоті на кілька метрів вище, ніж високі перешкоди в цьому напрямку задля досягнення стійкого надійного прийому. Після здійснення автоматичного налаштування цифрового ресивера телевізійний канал ALEX.UA з’явиться у списку знайдених цифрових телеканалів.

Приємного перегляду!

ВАЖНО
ТРК «АЛЕКС» расширяет границы своего вещания: смотрите нас на divan.tv и megogo.net.
Теперь АЛЕКС можно принимать на телевизорах с функцией Smart TV и на любых мобильных устройствах, подключившись к популярным онлайн-сервисам. Просыпайтесь с «АЛЕКСом», узнавайте актуальные новости, следите за гандбольными баталиями. Мы работаем для Вас!!!
ВАЖНО
СОЦИАЛЬНЫЙ СПЕЦПРОЕКТ
НОВЫЕ ТЕЛЕПЕРЕДАЧИ
СОЦИАЛЬНЫЕ ПРОЕКТЫ
СОЦИАЛЬНЫЕ ПРОЕКТЫ
ПРОЕКТЫ
ПРОЕКТЫ
Публикации по дате
«    Февраль 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28