!!! Этот сайт - архивный !!!

Новый сайт телеканала - ALEXUA.TV

«Запорізький пейзаж -2018»

         В Запоріжжі розпочався третій всеукраїнський мистецький пленер, організований обласним художнім музеєм. Сім днів митці з різник куточків України будуть творчо працювати, щоб створити погляд на колиску запорізького козацтва та сучасний індустріальний центр.  

         Митців фотографують вже на дверях до музею. В подальшому ці світлини мабуть увійдуть до каталогу пленеру. Хоча іноді і цілого життя замало, що пізнати місто, де ти живеш. Виправити це й сподіваються під час пленеру Запорізький пейзаж. Бо насправді Запоріжжя вважають за європейське місто з розвиненим культурним потенціалом, що має різноманітну історичну спадщину. В тому числі -архітектурну. Тож художникам пропонують намалювати не тільки визначні місця, але й просто красиві краєвиди, що западуть їм в душу.

       В цьому році учасниками пленеру стали близько 30 митців з різних міст Україна, Запоріжжя та області.

       Під час роботи пленеру художники збираються відвідати Січ на Хортиці, музей техніки Богуслаєва, вилиці старого Олександрівська, соцмісто, Дніпрогес та завод феросплавів. Що вдалося створити – можна буде побачити на підсумковій виставці вже 23 травня.

15.05.2018

 

Копирование материалов возможно только с прямой гиперссылкой на http://alextv.zp.ua. Цитирование в остальных СМИ - только с упоминанием в качестве первоисточника "Телекомпания "АЛЕКС".
Дивіться в цифровому ефірі телеканал ALEX.UA !

Шановні жителі Мелітополя, Бердянська, Токмака, Приморська та інших міст і сіл Запорізької області! У 2018 році в ефірі нашого регіону почав працювати новий телевізійний канал ALEX.UA. На цьому каналі ви можете слідкувати за новинами міста Запоріжжя та Запорізької області а також дивитись передачі пізнавального і розважального жанрів.

Мовлення телеканалу ALEX.UA здійснюється в цифровому форматі DVB-T2 в дециметровому діапазоні з ретрансляторів, розташованих в населених пунктах Запоріжжя, Мелітополь, Більмак, Оріхів, Бердянськ.

Для налаштування прийому телеканала ALEX.UA на Вашому телевізійному приймачі потрібна якісна дециметрова антена, антенний кабель, антенний підсилювач у разі значної відстані від найближчого ретранслятора та цифровий ефірний ресивер (приставка) формату DVB-T2. Антену треба обов’язково зорієнтувати у напрямку найближчого ретранслятора (для жителів Приморського району рекомендується напрямок на Більмак) та встановити на висоті на кілька метрів вище, ніж високі перешкоди в цьому напрямку задля досягнення стійкого надійного прийому. Після здійснення автоматичного налаштування цифрового ресивера телевізійний канал ALEX.UA з’явиться у списку знайдених цифрових телеканалів.

Приємного перегляду!

ВАЖНО
ТРК «АЛЕКС» расширяет границы своего вещания: смотрите нас на divan.tv и megogo.net.
Теперь АЛЕКС можно принимать на телевизорах с функцией Smart TV и на любых мобильных устройствах, подключившись к популярным онлайн-сервисам. Просыпайтесь с «АЛЕКСом», узнавайте актуальные новости, следите за гандбольными баталиями. Мы работаем для Вас!!!
ВАЖНО
СОЦИАЛЬНЫЙ СПЕЦПРОЕКТ
НОВЫЕ ТЕЛЕПЕРЕДАЧИ
СОЦИАЛЬНЫЕ ПРОЕКТЫ
СОЦИАЛЬНЫЕ ПРОЕКТЫ
ПРОЕКТЫ
ПРОЕКТЫ
Публикации по дате
«    Май 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31