!!! Этот сайт - архивный !!!

Новый сайт телеканала - ALEXUA.TV

Невдовзі у запорізькому аеропорту почнеться ремонт злітно-посадкової смуги

        З цього приводу у міськраді відбулася нарада керівників підприємства та міського голови Володимира Буряка.  

        Злітно-посадкова смуга Запорізького аеропорту була побудована в середині 50х років минулого століття. В останнє її капітальний ремонт проводився у 1981-82 роках. Не треба бути спеціалістом, щоб розуміти, що вона вже давно потребувала ремонту. Ресурс смуги було закладено на 20 років, тому на сьогодні вона майже вдвічі його вичерпала. Минулої весни було зроблено ремонт найкритичніших ділянок, цього року планують продовжити роботи в цьому напрямку.

          Ремонт злітно-посадкової смуги розпочнеться 26 травня та буде тривати до 14 червня. На цей час усі рейси запорізького аеропорту будуть відмінені, окрім рейсів авіакомпанії «МОТОР СІЧ», адже літаки цієї авіакомпанії можуть здійснювати зліт та посадку з ґрунтового покриття. За словами директора аеропорту Віктора Біскупського, авіаперевізники були попереджені про закриття смуги згідно авіаційних правил – за 30 днів до початку робіт.

         Ремонт злітно-посадкової смуги буде проводити таж сама київська фірма «Альтіс Констракшн», що будує в аеропорті новий термінал. Його будівництво триває згідно строків.

        В цілому, міський голова Володимир Буряк задоволений роботою запорізького аеропорту, назвавши його розвиток – однією з найпріорітетніших задач міської влади. Показники підприємства говорять самі за себе.

        Володимир Буряк зазначив, що розвиток аеропорту відбувається у тому числі і завдяки підтримки держави в особі прем’єр-міністра Володимира Гройсмана. Та нагадав, що запорізький аеропорт входить у державну програму розвитку аеропортів України до 2023 року, де знаходиться на другому місці у переліку об’єктів.

15.05.2018

 

Копирование материалов возможно только с прямой гиперссылкой на http://alextv.zp.ua. Цитирование в остальных СМИ - только с упоминанием в качестве первоисточника "Телекомпания "АЛЕКС".
Дивіться в цифровому ефірі телеканал ALEX.UA !

Шановні жителі Мелітополя, Бердянська, Токмака, Приморська та інших міст і сіл Запорізької області! У 2018 році в ефірі нашого регіону почав працювати новий телевізійний канал ALEX.UA. На цьому каналі ви можете слідкувати за новинами міста Запоріжжя та Запорізької області а також дивитись передачі пізнавального і розважального жанрів.

Мовлення телеканалу ALEX.UA здійснюється в цифровому форматі DVB-T2 в дециметровому діапазоні з ретрансляторів, розташованих в населених пунктах Запоріжжя, Мелітополь, Більмак, Оріхів, Бердянськ.

Для налаштування прийому телеканала ALEX.UA на Вашому телевізійному приймачі потрібна якісна дециметрова антена, антенний кабель, антенний підсилювач у разі значної відстані від найближчого ретранслятора та цифровий ефірний ресивер (приставка) формату DVB-T2. Антену треба обов’язково зорієнтувати у напрямку найближчого ретранслятора (для жителів Приморського району рекомендується напрямок на Більмак) та встановити на висоті на кілька метрів вище, ніж високі перешкоди в цьому напрямку задля досягнення стійкого надійного прийому. Після здійснення автоматичного налаштування цифрового ресивера телевізійний канал ALEX.UA з’явиться у списку знайдених цифрових телеканалів.

Приємного перегляду!

ВАЖНО
ТРК «АЛЕКС» расширяет границы своего вещания: смотрите нас на divan.tv и megogo.net.
Теперь АЛЕКС можно принимать на телевизорах с функцией Smart TV и на любых мобильных устройствах, подключившись к популярным онлайн-сервисам. Просыпайтесь с «АЛЕКСом», узнавайте актуальные новости, следите за гандбольными баталиями. Мы работаем для Вас!!!
ВАЖНО
СОЦИАЛЬНЫЙ СПЕЦПРОЕКТ
НОВЫЕ ТЕЛЕПЕРЕДАЧИ
СОЦИАЛЬНЫЕ ПРОЕКТЫ
СОЦИАЛЬНЫЕ ПРОЕКТЫ
ПРОЕКТЫ
ПРОЕКТЫ
Публикации по дате
«    Август 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31