!!! Этот сайт - архивный !!!

Новый сайт телеканала - ALEXUA.TV

Як запоріжцям відпочити на природі, не нашкодивши своєму здоров’ю?

       Обережно кліщі! Наразі спостерігається пікова активність цих небезпечних комах, тому влаштувавши відпочинок на природі можна знайти собі небезпечне сусідство – розповіла ентомолог обласного лабораторного центру Інна Комариця. За її словами в минулому році від укусу різних видів цих комах у Запорізькій області постраждали 45 людей. Жінка каже, всього в нашому регіоні існує сім різновидів так званих іксодових кліщів, і всі вони є переносниками тяжких хвороб.

       Тож, як себе захистити? В першу чергу варто знати, всупереч поширеній думці кліщі водяться не усюди, а тільки у високій траві, тож вибираючи місце для прогулянки варто уникати подібних галявин. По друге - ентомологи радять надягати світлий одяг, щоб можна було вчасно помітити кліща. По-третє варто вибирати сонячні ділянки, адже сонце ці комахи погано переносять. На останок, варто ретельно закривати ті ділянки тіла в які можуть заповзти кліщі, гарним методом є заправляти штани у носки. Проте, що ж робити вразі укусу? – про це розповіла Інна Комариця.

       Інна Комариця, ентомолог Запорізького обласного лабораторного центру: «Клещей принципиально не берут голыми руками потому что при нечаянном раздавливании клеща можно дополнительно инфицироваться потому что на руках никто не исключает каких либо микро трещин микро ранок. Методы удаления только механическим путём: берут обязательно пинцетом, салфеткой или руками в перчатках клеща ближе к хоботку, поднимают его перпендикулярно к коже и аккуратно расшатывая тянут. Здесь рывков нельзя допускать потому что у них очень быстро отрывается хоботок».

        В разі ж якщо хоботок залишиться в рані в організм може потрапити інфекція. Ентомолог також наголошує, ні в якому разі не можна користуватися популярним «народним» методом – заливати кліща маслом, аби він почав задихатися. Це може спричинити, серйозні наслідки, адже паразит випустить назад в місце укусу вже інфіковану кров. Також варто знати, ці небезпечні для людини хвороби кліщі передають своєму потомству, тож навіть така мікроскопічна комаха може зашкодити здоров'ю.

07.05.2018

 

Копирование материалов возможно только с прямой гиперссылкой на http://alextv.zp.ua. Цитирование в остальных СМИ - только с упоминанием в качестве первоисточника "Телекомпания "АЛЕКС".
Дивіться в цифровому ефірі телеканал ALEX.UA !

Шановні жителі Мелітополя, Бердянська, Токмака, Приморська та інших міст і сіл Запорізької області! У 2018 році в ефірі нашого регіону почав працювати новий телевізійний канал ALEX.UA. На цьому каналі ви можете слідкувати за новинами міста Запоріжжя та Запорізької області а також дивитись передачі пізнавального і розважального жанрів.

Мовлення телеканалу ALEX.UA здійснюється в цифровому форматі DVB-T2 в дециметровому діапазоні з ретрансляторів, розташованих в населених пунктах Запоріжжя, Мелітополь, Більмак, Оріхів, Бердянськ.

Для налаштування прийому телеканала ALEX.UA на Вашому телевізійному приймачі потрібна якісна дециметрова антена, антенний кабель, антенний підсилювач у разі значної відстані від найближчого ретранслятора та цифровий ефірний ресивер (приставка) формату DVB-T2. Антену треба обов’язково зорієнтувати у напрямку найближчого ретранслятора (для жителів Приморського району рекомендується напрямок на Більмак) та встановити на висоті на кілька метрів вище, ніж високі перешкоди в цьому напрямку задля досягнення стійкого надійного прийому. Після здійснення автоматичного налаштування цифрового ресивера телевізійний канал ALEX.UA з’явиться у списку знайдених цифрових телеканалів.

Приємного перегляду!

ВАЖНО
ТРК «АЛЕКС» расширяет границы своего вещания: смотрите нас на divan.tv и megogo.net.
Теперь АЛЕКС можно принимать на телевизорах с функцией Smart TV и на любых мобильных устройствах, подключившись к популярным онлайн-сервисам. Просыпайтесь с «АЛЕКСом», узнавайте актуальные новости, следите за гандбольными баталиями. Мы работаем для Вас!!!
ВАЖНО
СОЦИАЛЬНЫЙ СПЕЦПРОЕКТ
НОВЫЕ ТЕЛЕПЕРЕДАЧИ
СОЦИАЛЬНЫЕ ПРОЕКТЫ
СОЦИАЛЬНЫЕ ПРОЕКТЫ
ПРОЕКТЫ
ПРОЕКТЫ
Публикации по дате
«    Май 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31