!!! Этот сайт - архивный !!!

Новый сайт телеканала - ALEXUA.TV

Коварство жирового гепатоза – советы запорожцам в прямом эфире

        Печінка виконує життєво важливі функції в організмі людини, зокрема знешкоджує токсичні речовини. Жировий гепатоз – захворювання, про яке не багато говорять, проте наслідки від нього – над серйозні.   

        Щоб вберегти здоров"я, зокрема, печінки, треба вести правильний спосіб життя, не втомлюються повторювати лікарі. Все, що люди вживають, перероблює саме печінка. Неправильне харчування може призвести в тому числі до жирового гепатозу печінки - це захворювання, яке супроводжується ожирінням клітин печінки. Іншими словами, якщо їжа людини містить надмірну кількість вуглеводів і жирів, і потім клітини печінки їх переробляють, надлишкова кількість простих жирів накопичується і згодом перетворюються на жирові клітини.

         Основна проблема жирового гепатозу в тому, що його дуже важко запідозрити, бо симптоми приглушені і починають проявлятися вже аж на 3 стадії захворювання. Але тоді вилікуватися практично неможливо і часто потрібна пересадка печінки. Тож, лікарі попереджають: перший симптом - це важкість, дискомфорт і біль в області печінки, тобто в правій стороні у верхньому квадраті живота; нудота і блювання; слабкість і млявість; дуже часто буває дисбактеріоз; падає зір. Також про те, що хворіє печінка, сигналить шкіра. Вона змінюється в кольорі, тьмяніє. Найчастіше після жирового гепатозу розвивається фіброз, а потім цироз печінки.

         Сьогодні у студії проекту «Лікар он-лайн» на телеканалі «АЛЕКС» о 20.00 буде консультувати гастроентеролог "Клініки МОТОР СІЧ" Микола Сурмило. Тема програми: жировий гепатоз та гепатити. Долучайтесь до прямого ефіру за номерами (213-01-09 та 213-91-48). Повтор програми дивіться 4 травня о 9.00, та 7 травня о 15.00

03.05.2018

 

 

 

Копирование материалов возможно только с прямой гиперссылкой на http://alextv.zp.ua. Цитирование в остальных СМИ - только с упоминанием в качестве первоисточника "Телекомпания "АЛЕКС".
Дивіться в цифровому ефірі телеканал ALEX.UA !

Шановні жителі Мелітополя, Бердянська, Токмака, Приморська та інших міст і сіл Запорізької області! У 2018 році в ефірі нашого регіону почав працювати новий телевізійний канал ALEX.UA. На цьому каналі ви можете слідкувати за новинами міста Запоріжжя та Запорізької області а також дивитись передачі пізнавального і розважального жанрів.

Мовлення телеканалу ALEX.UA здійснюється в цифровому форматі DVB-T2 в дециметровому діапазоні з ретрансляторів, розташованих в населених пунктах Запоріжжя, Мелітополь, Більмак, Оріхів, Бердянськ.

Для налаштування прийому телеканала ALEX.UA на Вашому телевізійному приймачі потрібна якісна дециметрова антена, антенний кабель, антенний підсилювач у разі значної відстані від найближчого ретранслятора та цифровий ефірний ресивер (приставка) формату DVB-T2. Антену треба обов’язково зорієнтувати у напрямку найближчого ретранслятора (для жителів Приморського району рекомендується напрямок на Більмак) та встановити на висоті на кілька метрів вище, ніж високі перешкоди в цьому напрямку задля досягнення стійкого надійного прийому. Після здійснення автоматичного налаштування цифрового ресивера телевізійний канал ALEX.UA з’явиться у списку знайдених цифрових телеканалів.

Приємного перегляду!

ВАЖНО
ТРК «АЛЕКС» расширяет границы своего вещания: смотрите нас на divan.tv и megogo.net.
Теперь АЛЕКС можно принимать на телевизорах с функцией Smart TV и на любых мобильных устройствах, подключившись к популярным онлайн-сервисам. Просыпайтесь с «АЛЕКСом», узнавайте актуальные новости, следите за гандбольными баталиями. Мы работаем для Вас!!!
ВАЖНО
СОЦИАЛЬНЫЙ СПЕЦПРОЕКТ
НОВЫЕ ТЕЛЕПЕРЕДАЧИ
СОЦИАЛЬНЫЕ ПРОЕКТЫ
СОЦИАЛЬНЫЕ ПРОЕКТЫ
ПРОЕКТЫ
ПРОЕКТЫ
Публикации по дате
«    Май 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31