!!! Этот сайт - архивный !!!

Новый сайт телеканала - ALEXUA.TV

Подтопления в Балабино

       Постійні підтоплення грунтовими водами. Від цього лиха багато років страждають мешканці декількох вулиць селища міського типу Балабине. Наскільки руйнівними є наслідки проблеми і як її можна вирішити - дивіться далі.

        Пенсіонерка Валентина демонструє наслідки підтоплень від грунтових вод. Відсирілі стіни – справжнє лихо для людей. Окрім того, будинок вкрився тріщинами. В мешканців декількох вулиць у смт Балабіно підтоплення багато років змушують потерпати від незручностей та руйнацій

       Місцеві мешканці кажуть – від підтоплень погіршується й стан здоров’я. До речі, у сусідньому Кушугумі, за словами голови селищної ради, була аналогічна ситуація з підтопленнями, яку вирішили, зробивши два проекти з водовідведення.

       Галина Загребельна, голова Кушугумьскої селищної ради, мешканка смт Балабине: «подрядная организация выполняла работы методом бурения скважин через каждые 25-30 метров мы бурили скважины глубиной 30 метров, ну это вот по Кушугуму, по этой улице возможно другой немножко будет проект, и понижали уровень грунтовых вод, просто пускали в другое русло их, выводили, вы знаете, это очень действенно, вода ушла на 95 процентов».

       Як розповів у телефонній розмові голова Балабинської селищної ради Володимир Сосуновський, раніше одним із інститутів були проведені геологічні дослідження території, складність із водовідведенням виникає через шар граніту, який перегороджує шлях воді та змушує її підійматися. Для розроби проектно-кошторисної документації необхідно 360 тисяч гривень, шістдесят зможуть покрити власними силами, ще триста планують отримати з обласного бюджету, тому очікують позитивного рішення на найближчій сесії облради.

       Але навіть після цього, за словами Володимира Сосуновського, в дослідницькому інституті назвали орієнтовну суму розробки системи водовідведення – вона складе не менше 2 мільйонів гривень. Тому вирішити це питання можна за допомогою виділення коштів з обласного бюджету.

03.05.2018

 

Копирование материалов возможно только с прямой гиперссылкой на http://alextv.zp.ua. Цитирование в остальных СМИ - только с упоминанием в качестве первоисточника "Телекомпания "АЛЕКС".
Дивіться в цифровому ефірі телеканал ALEX.UA !

Шановні жителі Мелітополя, Бердянська, Токмака, Приморська та інших міст і сіл Запорізької області! У 2018 році в ефірі нашого регіону почав працювати новий телевізійний канал ALEX.UA. На цьому каналі ви можете слідкувати за новинами міста Запоріжжя та Запорізької області а також дивитись передачі пізнавального і розважального жанрів.

Мовлення телеканалу ALEX.UA здійснюється в цифровому форматі DVB-T2 в дециметровому діапазоні з ретрансляторів, розташованих в населених пунктах Запоріжжя, Мелітополь, Більмак, Оріхів, Бердянськ.

Для налаштування прийому телеканала ALEX.UA на Вашому телевізійному приймачі потрібна якісна дециметрова антена, антенний кабель, антенний підсилювач у разі значної відстані від найближчого ретранслятора та цифровий ефірний ресивер (приставка) формату DVB-T2. Антену треба обов’язково зорієнтувати у напрямку найближчого ретранслятора (для жителів Приморського району рекомендується напрямок на Більмак) та встановити на висоті на кілька метрів вище, ніж високі перешкоди в цьому напрямку задля досягнення стійкого надійного прийому. Після здійснення автоматичного налаштування цифрового ресивера телевізійний канал ALEX.UA з’явиться у списку знайдених цифрових телеканалів.

Приємного перегляду!

ВАЖНО
ТРК «АЛЕКС» расширяет границы своего вещания: смотрите нас на divan.tv и megogo.net.
Теперь АЛЕКС можно принимать на телевизорах с функцией Smart TV и на любых мобильных устройствах, подключившись к популярным онлайн-сервисам. Просыпайтесь с «АЛЕКСом», узнавайте актуальные новости, следите за гандбольными баталиями. Мы работаем для Вас!!!
ВАЖНО
СОЦИАЛЬНЫЙ СПЕЦПРОЕКТ
НОВЫЕ ТЕЛЕПЕРЕДАЧИ
СОЦИАЛЬНЫЕ ПРОЕКТЫ
СОЦИАЛЬНЫЕ ПРОЕКТЫ
ПРОЕКТЫ
ПРОЕКТЫ
Публикации по дате
«    Январь 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31