В Запоріжжі сьогодні вперше в небо піднявся повністю український гелікоптер МСБ-2 «НАДІЯ»

       Гвинтокрил «Надія» має чимало переваг порівняно з іншими подібними гелікоптерами. По-перше паливні баки в ній розташовані ззовні, на фюзеляжі, по-друге – ззаду український вертоліт має додатковий люк-дверцята, через який легко занести вантаж, або зайти пасажирам, по-третє – «Надія» не потребує ангарного зберігання, на відміну від західних гвинтокрилих машин. Та найголовніше – вартість гвинтокрилу. Він коштує близько двох мільйонів гривень, тоді як закордонні аналоги коштують в два, два з половиною рази більше.

      Вячеслав Богуслаєв, президент АТ «МОТОР СІЧ»: «мы создали как нам кажется, самый удобный для эксплуатации вертолёт. И мы его будем развивать именно в этом классе. Он будет немного шире, немного длиннее, но всегда мы будем эту концепцию выдерживать. Она очень удобная и это уже признано»

      Сьогодні побачити першій політ української «Надії» прибули перші обличчя міста та області.

 

Не довго очікуючи гвинтокрил вирулює на середину вертолітного майданчика. Люди відходять подалі, гвинти починають рухатися, набирають швидкості. Ще мить і перший український гелікоптер успішно підіймається в небо. Наразі гвинтокрил МСБ-2 «Надія» тільки розпочинає сертифікацію. Та вже згодом її планують запустити в серійне виробництво.

 

      На підприємстві «МОТОР СІЧ» впевнені, українська «Надія» зможе конкурувати з іншими гелікоптерами свого класу, як за ціною так і за якістю. Прикро тільки те, що українські можновладці поки не підтримують вітчизняного виробника. Так наприкінці березня міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков підписав угоду з французами, що передбачає покупку 55 французьких вертольотів для потреб МВС України. Президент підприємства «МОТОР СІЧ» Вячеслав Богуслаєв, прокоментував це для журналістів. Дійсно «Надія» здатна підняти в повітря близько тони вантажу, летіти може на відстань у тисячу кілометрів. Витривала і надійна українська пташка, яка сьогодні здійснила свій перший політ.

16.04.2018

 

 

Копирование материалов возможно только с прямой гиперссылкой на http://alextv.zp.ua. Цитирование в остальных СМИ - только с упоминанием в качестве первоисточника "Телекомпания "АЛЕКС".
Дивіться в цифровому ефірі телеканал ALEX.UA !

Шановні жителі Мелітополя, Бердянська, Токмака, Приморська та інших міст і сіл Запорізької області! У 2018 році в ефірі нашого регіону почав працювати новий телевізійний канал ALEX.UA. На цьому каналі ви можете слідкувати за новинами міста Запоріжжя та Запорізької області а також дивитись передачі пізнавального і розважального жанрів.

Мовлення телеканалу ALEX.UA здійснюється в цифровому форматі DVB-T2 в дециметровому діапазоні з ретрансляторів, розташованих в населених пунктах Запоріжжя, Мелітополь, Більмак, Оріхів, Бердянськ.

Для налаштування прийому телеканала ALEX.UA на Вашому телевізійному приймачі потрібна якісна дециметрова антена, антенний кабель, антенний підсилювач у разі значної відстані від найближчого ретранслятора та цифровий ефірний ресивер (приставка) формату DVB-T2. Антену треба обов’язково зорієнтувати у напрямку найближчого ретранслятора (для жителів Приморського району рекомендується напрямок на Більмак) та встановити на висоті на кілька метрів вище, ніж високі перешкоди в цьому напрямку задля досягнення стійкого надійного прийому. Після здійснення автоматичного налаштування цифрового ресивера телевізійний канал ALEX.UA з’явиться у списку знайдених цифрових телеканалів.

Приємного перегляду!

ВАЖНО
ТРК «АЛЕКС» расширяет границы своего вещания: смотрите нас на divan.tv и megogo.net.
Теперь АЛЕКС можно принимать на телевизорах с функцией Smart TV и на любых мобильных устройствах, подключившись к популярным онлайн-сервисам. Просыпайтесь с «АЛЕКСом», узнавайте актуальные новости, следите за гандбольными баталиями. Мы работаем для Вас!!!
ВАЖНО
СОЦИАЛЬНЫЙ СПЕЦПРОЕКТ
НОВЫЕ ТЕЛЕПЕРЕДАЧИ
СОЦИАЛЬНЫЕ ПРОЕКТЫ
СОЦИАЛЬНЫЕ ПРОЕКТЫ
ПРОЕКТЫ
ПРОЕКТЫ
Публикации по дате
«    Март 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31