В Запорожье запущены новые автобусы 72 маршрута

      На лінію 72-ого маршруту, що курсує з Шевченківського до Бородинського району, вийшли нові одиниці великогабаритного транспорту. Це, за думкою людей, занепокоїло конкуруючих приватних перевізників. Раніше, кажуть мешканці міста, маршрутки на 72-ому були рідкісним явищем, доводилося довго чекати на прибуття транспорту.

     Напередодні на маршрут випустили 7 нових одиниць транспорту, які були закуплені минулого року за умовами фінансового лізингу. Це великогабаритні місткі автобуси «МАЗ», що зможуть перевозити понад сто пасажирів.

     20 березня на маршруті №72 після проведення конкурсного відбору буде закріплений постійний перевізник. Але тільки но муніціпальні автобуси вийшли на лінію, приватні перевізники Шевченківського району, сигналізують люди у соцмережах, зговорилися і стали масово відправляти пільговиків сідати до великогабаритних «МАЗ»ів та навіть повідомляти про їх місцезнаходження колег на спринтерах .

     Отже, стара система організації пасажирських перевезень знову в дії, говорять люди. Вважають - поява нових муніціпальних автобусів – це позитивне зрушення та крок до поліпшення умов проїзду у громадському транспорті.

13.03.2018

Копирование материалов возможно только с прямой гиперссылкой на http://alextv.zp.ua. Цитирование в остальных СМИ - только с упоминанием в качестве первоисточника "Телекомпания "АЛЕКС".
Дивіться в цифровому ефірі телеканал ALEX.UA !

Шановні жителі Мелітополя, Бердянська, Токмака, Приморська та інших міст і сіл Запорізької області! У 2018 році в ефірі нашого регіону почав працювати новий телевізійний канал ALEX.UA. На цьому каналі ви можете слідкувати за новинами міста Запоріжжя та Запорізької області а також дивитись передачі пізнавального і розважального жанрів.

Мовлення телеканалу ALEX.UA здійснюється в цифровому форматі DVB-T2 в дециметровому діапазоні з ретрансляторів, розташованих в населених пунктах Запоріжжя, Мелітополь, Більмак, Оріхів, Бердянськ.

Для налаштування прийому телеканала ALEX.UA на Вашому телевізійному приймачі потрібна якісна дециметрова антена, антенний кабель, антенний підсилювач у разі значної відстані від найближчого ретранслятора та цифровий ефірний ресивер (приставка) формату DVB-T2. Антену треба обов’язково зорієнтувати у напрямку найближчого ретранслятора (для жителів Приморського району рекомендується напрямок на Більмак) та встановити на висоті на кілька метрів вище, ніж високі перешкоди в цьому напрямку задля досягнення стійкого надійного прийому. Після здійснення автоматичного налаштування цифрового ресивера телевізійний канал ALEX.UA з’явиться у списку знайдених цифрових телеканалів.

Приємного перегляду!

ВАЖНО
ТРК «АЛЕКС» расширяет границы своего вещания: смотрите нас на divan.tv и megogo.net.
Теперь АЛЕКС можно принимать на телевизорах с функцией Smart TV и на любых мобильных устройствах, подключившись к популярным онлайн-сервисам. Просыпайтесь с «АЛЕКСом», узнавайте актуальные новости, следите за гандбольными баталиями. Мы работаем для Вас!!!
ВАЖНО
СОЦИАЛЬНЫЙ СПЕЦПРОЕКТ
НОВЫЕ ТЕЛЕПЕРЕДАЧИ
СОЦИАЛЬНЫЕ ПРОЕКТЫ
СОЦИАЛЬНЫЕ ПРОЕКТЫ
ПРОЕКТЫ
ПРОЕКТЫ
Публикации по дате
«    Март 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31