У Запоріжжі перевізник ховає від оподаткування мільйони гривень
      Як використовуються кошти Дорожнього фонду та про особливості діяльності закладів освіти йшла мова під час апаратної наради у облдержадміністрації.   

      Кажуть, перевізника лишили ліцензії, наклали 340 тисяч гривень штрафів – несплачених, а перевізник продовжує працювати. Дніпро, Мелітополь, Енергодар, Дніпрорудне, а влітку Кирилівка, Приморськ, Бердянськ – договори на регулярні пасажирські перевозки за цими напрямками, стверджують, у цієї компанії відсутні. За неофіційною інформацією, прибуток не в курортний сезон складає близько 5 млн. грн.

      На цей рік з Державного дорожнього фонду затверджено субвенцію обласному бюджету на будівництво, реконструкцію та утримання доріг загального користування місцевого значення – майже 480 млн. грн. Це майже вдесятеро більше минулорічних показників. На експлуатаційне утримання одного кілометру передбачено 46 тисяч гривень, на поточний та середній ремонт – 25 тисяч.

      Щодо перспектив діяльності закладів освіти, то на нараді була висловлена думка що діти повинні навчатися за місцем проживання, а не по районам, як це було прийнято в Запоріжжі.

13.03.2018

 

Копирование материалов возможно только с прямой гиперссылкой на http://alextv.zp.ua. Цитирование в остальных СМИ - только с упоминанием в качестве первоисточника "Телекомпания "АЛЕКС".
Дивіться в цифровому ефірі телеканал ALEX.UA !

Шановні жителі Мелітополя, Бердянська, Токмака, Приморська та інших міст і сіл Запорізької області! У 2018 році в ефірі нашого регіону почав працювати новий телевізійний канал ALEX.UA. На цьому каналі ви можете слідкувати за новинами міста Запоріжжя та Запорізької області а також дивитись передачі пізнавального і розважального жанрів.

Мовлення телеканалу ALEX.UA здійснюється в цифровому форматі DVB-T2 в дециметровому діапазоні з ретрансляторів, розташованих в населених пунктах Запоріжжя, Мелітополь, Більмак, Оріхів, Бердянськ.

Для налаштування прийому телеканала ALEX.UA на Вашому телевізійному приймачі потрібна якісна дециметрова антена, антенний кабель, антенний підсилювач у разі значної відстані від найближчого ретранслятора та цифровий ефірний ресивер (приставка) формату DVB-T2. Антену треба обов’язково зорієнтувати у напрямку найближчого ретранслятора (для жителів Приморського району рекомендується напрямок на Більмак) та встановити на висоті на кілька метрів вище, ніж високі перешкоди в цьому напрямку задля досягнення стійкого надійного прийому. Після здійснення автоматичного налаштування цифрового ресивера телевізійний канал ALEX.UA з’явиться у списку знайдених цифрових телеканалів.

Приємного перегляду!

ВАЖНО
ТРК «АЛЕКС» расширяет границы своего вещания: смотрите нас на divan.tv и megogo.net.
Теперь АЛЕКС можно принимать на телевизорах с функцией Smart TV и на любых мобильных устройствах, подключившись к популярным онлайн-сервисам. Просыпайтесь с «АЛЕКСом», узнавайте актуальные новости, следите за гандбольными баталиями. Мы работаем для Вас!!!
ВАЖНО
СОЦИАЛЬНЫЙ СПЕЦПРОЕКТ
НОВЫЕ ТЕЛЕПЕРЕДАЧИ
СОЦИАЛЬНЫЕ ПРОЕКТЫ
СОЦИАЛЬНЫЕ ПРОЕКТЫ
ПРОЕКТЫ
ПРОЕКТЫ
Публикации по дате
«    Декабрь 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31