Енергоефективність та відновлювана енергетика на користь громадам у Запоріжжі
          У Запоріжжі відбувся інформаційний марафон, під час якого журналісти з різних регіонів України мали змогу познайомитися з енергоефективними заходами та проектами в обласному центрі. Це стало можливим завдяки співпраці міста, проекту USAID «Муніціпальна енергетична реформа» та Держенергоефективності. В рамках плану дій сталого енергетичного розвитку вже модернізовані дитячий садочок №100 та міська лікарня №1.  

          Запоріжжя стало одним з двох міст України для проведення такого масштабного заходу. Після впровадження заходів плану дій сталого енергетичного розвитку місто має зменшити споживання енергетичних ресурсів на муніціпальних об’єктах не менш ніж на 20%, досягти заміщення традиційних видів палива теж на 20%, та зменшити викиди парникових газів. Щоб реалізувати ці проекти вартістю мільйони євро Запоріжжя має залучати міжнародні кредити. Зокрема, від європейського інвестиційного банку.

       Комплексні заходи щодо підвищення енергоефективності були засновані на результатах енергоаудитів, проведених експертами проекту USAID. Зусилля були зосереджені на секторах централізованого теплопостачання, громадських та житлових будинках, управлінні твердими відходами та використанні альтернативної енергії. Вважають, Україна має значний потенціал для розвитку відновлюваної енергетики. Вже є закони про зелений тариф та ринок твердого біопалива.

       На рівні міста у Запоріжжі головним вважають термомодернізацію будівель, перехід на альтернативні види палива та енергозбереження. Говорять про домовленість на кредит у 9 млн. євро від німецького банку КFE під термомодернізацію ще 40 об’єктів бюджетної сфери. Термін 30 років під 2,5%, пільговий період 10 років під державні гарантії. Також розглядається можливість модернізації громадського транспорту на 11 млн. євро та підвищення ефективності теплових мереж ще на 10 млн. А депутати міськради нещодавно підтримали придбання за рахунок кіотських грошей іспанської сторони 5 електробусів для комунального підприємства. Сподіваються, вони поїдуть вулицями Запоріжжя вже до кінця цього року.

 

13.02.2018

 

Копирование материалов возможно только с прямой гиперссылкой на http://alextv.zp.ua. Цитирование в остальных СМИ - только с упоминанием в качестве первоисточника "Телекомпания "АЛЕКС".
Дивіться в цифровому ефірі телеканал ALEX.UA !

Шановні жителі Мелітополя, Бердянська, Токмака, Приморська та інших міст і сіл Запорізької області! У 2018 році в ефірі нашого регіону почав працювати новий телевізійний канал ALEX.UA. На цьому каналі ви можете слідкувати за новинами міста Запоріжжя та Запорізької області а також дивитись передачі пізнавального і розважального жанрів.

Мовлення телеканалу ALEX.UA здійснюється в цифровому форматі DVB-T2 в дециметровому діапазоні з ретрансляторів, розташованих в населених пунктах Запоріжжя, Мелітополь, Більмак, Оріхів, Бердянськ.

Для налаштування прийому телеканала ALEX.UA на Вашому телевізійному приймачі потрібна якісна дециметрова антена, антенний кабель, антенний підсилювач у разі значної відстані від найближчого ретранслятора та цифровий ефірний ресивер (приставка) формату DVB-T2. Антену треба обов’язково зорієнтувати у напрямку найближчого ретранслятора (для жителів Приморського району рекомендується напрямок на Більмак) та встановити на висоті на кілька метрів вище, ніж високі перешкоди в цьому напрямку задля досягнення стійкого надійного прийому. Після здійснення автоматичного налаштування цифрового ресивера телевізійний канал ALEX.UA з’явиться у списку знайдених цифрових телеканалів.

Приємного перегляду!

ВАЖНО
ТРК «АЛЕКС» расширяет границы своего вещания: смотрите нас на divan.tv и megogo.net.
Теперь АЛЕКС можно принимать на телевизорах с функцией Smart TV и на любых мобильных устройствах, подключившись к популярным онлайн-сервисам. Просыпайтесь с «АЛЕКСом», узнавайте актуальные новости, следите за гандбольными баталиями. Мы работаем для Вас!!!
ВАЖНО
СОЦИАЛЬНЫЙ СПЕЦПРОЕКТ
НОВЫЕ ТЕЛЕПЕРЕДАЧИ
СОЦИАЛЬНЫЕ ПРОЕКТЫ
СОЦИАЛЬНЫЕ ПРОЕКТЫ
ПРОЕКТЫ
ПРОЕКТЫ
Публикации по дате
«    Январь 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31