У Запоріжжі відбувся матч чемпіонату України між ГК«МОТОР» і ГК«ЗТР»
        У палаці спорту «Запоріжалюмінбуд» відбувся другий матч поточного чемпіонату України між запорізьким ГК«МОТОР» і  ГК«ЗТР». І на відміну від кількох попередніх зустрічей, у цій віце-чемпіони України зіграли дійсно на рівних із чемпіонами, до останньої секунди справедливо розраховуючи на позитивний результат.

На початку поєдинку «МОТОР» повів 2:0, однак на дев’ятій хвилині лідирував вже суперник, а на дванадцятій підопічні Патріка Ромбеля взагалі поступалися трьома м’ячами. В середині тайму рахунок знову був рівним, але на двадцять четвертій хвилині «ЗТР» повернув різницю у три м’ячі. До перерви «МОТОР» встиг ще раз наздогнати, але на відпочинок команда йшла поступаючись 12:13. У другому таймі «ЗТР» бився не менш завзято, хоча й був тепер у ролі того, хто доганяє. В останнє підопічні Віталія Ната повели на тридцять четвертій хвилині, після чого «МОТОР» захопив лідерство і вже його не віддав, хоча суперник постійно був поруч і до фінальної сирени боровся за очки. У підсумку 25:24 – важка перемога «МОТОР» у грі, яка навряд чи залишила когось із численних глядачів байдужим. Чотирнадцять хвилини штрафного часу на двох и дванадцять семиметрових – красномовна статистика, яка засвідчує рівень у тому числі й емоційного напруження.

Одним з героїв матчу став крайній «ЗТР» Андрій Акименко, який закинув найбільше з усіх – вісім м’ячів. Також варто відзначити голкіперів. У «ЗТР» Борис Крючков і Антон Деревянкін відбили відповідно сорок один і сорок чотири відсотка кидків, Геннадій Комок взагалі парирував п’ятдесят один відсоток м’ячів, що летіли у ворота «МОТОР». Попри поразку гра додала оптимізму «ЗТР», який спробує і далі нав’язувати «МОТОРу» боротьбу за титул і перевести протистояння з регулярного чемпіонату у плей-офф.

А поки «ЗТР» готується до чергового матчу чемпіонату України проти ЦСКА, який команда проведе вдома 14 лютого, а «МОТОР» зосереджується на першій грі однієї шістнадцятої фіналу Ліги Чемпіонів проти данського «Скьєрна».