У 65-ій школі Запоріжжя відкрито сучасні кабінети фізики та хімії

        Не тільки свято Водохреща, але й справжнє свято знань сьогодні відзначають у шістдесят п'ятій школі Запоріжжя. Тут за підтримки народного депутата, Героя України Вячеслава Богуслаєва відкрито одразу два спеціалізованих класи – фізики та хімії. Такого оснащення наші навчальні заклади не бачили давно.

 

      Забігаючи наперед скажемо, що спеціалізовані класи фізіки та хімії відкриваються не тільки у 65 ій, а в цілому у дев’ятнадцяти школах Шевченківського района. Все це – завдяки субвенції із депутатського фонду народного депутата України Вячеслава Богуслаєва. Сьогодні він завітав до 65 школи, щоб особисто привітати дітей та педагогів з появою оновлених сучасних кабінетів. Президент АТ «МОТОР СІЧ» каже: «це вклад у розвиток молодого покоління, а отже і вклад у розвиток промисловості і всієї України».  Комплекти різноманітного обладнання та інструментів, інтерактивна дошка, ноутбук – це не повний перелік того, завдяки чому юні фізики зможуть опановувати науку.

 

     Технічний прогрес – це добре, але потрібно не забувати, що людина – вінець творіння і що всяка машина створюється саме завдяки розуму людини. Це прагнув донести до школярів Вячеслав Богуслаєв під час зустрічі із ними. Він каже – треба тренувати мозок і тіло, і тоді людина приречена на успіх. Про всебічний розвиток моторобудівників та усіх запоріжців не забувають на підприємстві «МОТОР СІЧ».

 

      Діти ще довго не хотіли відпускати Вячеслава Богуслаєва, радіючи можливості послухати успішну людину, яка не забуває піклуватися про благо інших. Так почалася естафета відкриття десятків спеціалізованих класів у школах Шевченківського района. Тепер очікуємо на появу нових Енштейнів та Менделєєвих, вихованих саме тут.

 

19.01.2018

 

 

Копирование материалов возможно только с прямой гиперссылкой на http://alextv.zp.ua. Цитирование в остальных СМИ - только с упоминанием в качестве первоисточника "Телекомпания "АЛЕКС".
Дивіться в цифровому ефірі телеканал ALEX.UA !

Шановні жителі Мелітополя, Бердянська, Токмака, Приморська та інших міст і сіл Запорізької області! У 2018 році в ефірі нашого регіону почав працювати новий телевізійний канал ALEX.UA. На цьому каналі ви можете слідкувати за новинами міста Запоріжжя та Запорізької області а також дивитись передачі пізнавального і розважального жанрів.

Мовлення телеканалу ALEX.UA здійснюється в цифровому форматі DVB-T2 в дециметровому діапазоні з ретрансляторів, розташованих в населених пунктах Запоріжжя, Мелітополь, Більмак, Оріхів, Бердянськ.

Для налаштування прийому телеканала ALEX.UA на Вашому телевізійному приймачі потрібна якісна дециметрова антена, антенний кабель, антенний підсилювач у разі значної відстані від найближчого ретранслятора та цифровий ефірний ресивер (приставка) формату DVB-T2. Антену треба обов’язково зорієнтувати у напрямку найближчого ретранслятора (для жителів Приморського району рекомендується напрямок на Більмак) та встановити на висоті на кілька метрів вище, ніж високі перешкоди в цьому напрямку задля досягнення стійкого надійного прийому. Після здійснення автоматичного налаштування цифрового ресивера телевізійний канал ALEX.UA з’явиться у списку знайдених цифрових телеканалів.

Приємного перегляду!

ВАЖНО
ТРК «АЛЕКС» расширяет границы своего вещания: смотрите нас на divan.tv и megogo.net.
Теперь АЛЕКС можно принимать на телевизорах с функцией Smart TV и на любых мобильных устройствах, подключившись к популярным онлайн-сервисам. Просыпайтесь с «АЛЕКСом», узнавайте актуальные новости, следите за гандбольными баталиями. Мы работаем для Вас!!!
ВАЖНО
СОЦИАЛЬНЫЙ СПЕЦПРОЕКТ
НОВЫЕ ТЕЛЕПЕРЕДАЧИ
СОЦИАЛЬНЫЕ ПРОЕКТЫ
СОЦИАЛЬНЫЕ ПРОЕКТЫ
ПРОЕКТЫ
ПРОЕКТЫ
Публикации по дате
«    Февраль 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28